DÜRÜST Öğür Kalabalık Karı Kolları Başkanlığı, eş dansözlü coşku düzenledikleri iddialarına karşılık verdi

AK Öğür Cıvıl Cıvıl Karı Kolları Başkanlığı yoluyla düzenlendiği öne sürülen bir gecede, erkek dansöz oynatıldığına ait görüntüler paylaşıldı. O anlara ilgili videoteyp, içtimai medyada üstelik kısa sürede yayıldı.

“ANA DIŞI VE İFTİRADIR”

Görüntülerin ruzname olmasının arkası sıra DÜRÜST Tümen Kargaşa İl Başkanlığı eliyle mukayyet tıpkısı izah yapıldı. Cümbüş ve dansöz iddialarının yalanlandığı açıklamada, “Tıpkı genel ağ sitesinde 15 Son Teşrin 2022 tarihinde saat 20.26’birlikte yayınlanmış olan ‘AKP Karı Kollarının eğlencesinde ayvaz dansöz oynatıldı’ başlıklı haber töz dışıdır ve iftiradır. söz konusu yazı, gerçeğe aykırı iddialar öne sürerek kamuoyunu yanıltmakta ve maddi kök ile tek surette bağdaşmamaktadır.” ifadelerine düzlük verildi.

“ORGANİZASYON, FATSA’DA HUSUSI BİR FİRMA TARAFINDAN DÜZENLENDİ”

Açıklamada, şunlar kaydedildi: “AK Öğür Karı Kolları yoluyla hiçbir şekilde hakeza aynı yapılanma düzenlenmemiştir. Bu organizasyonun Fatsa ilçesinde hususi bir firma aracılığıyla düzenlendiği bilgisine ulaşılmıştır. Partimizin Avrat Kollarının düzenlenen bu organizasyonla herhangi bir ilgisi yoktur. gerçek dışı ve bühtan niteliğindeki bu uydurma haberin, DÜRÜST Fırka Avrat Kollarını uğur alarak çığlık niyetle yapıldığı sarih ortadadır. İlgili bilgi hakkında antrparantez yasal yollara başvuracağımızı bildiririz.”

Share: