Eş kollarının erkek dansözlü canlılık düzenlediği iddiasına DÜRÜST Parti’den yanıt

YANLIŞSIZ Fırka Kargaşa Avrat Kolları Başkanlığı aracılığıyla düzenlendiği öne sürülen benzeri gecede, erkek dansöz oynatıldığına ait görüntüler paylaşıldı. O anlara ilişik videoteyp, toplumsal medyada bile gelişmemiş sürede yayıldı.

“ÜS ÇEKICI VE İFTİRADIR”

Görüntülerin gündem olmasının peşi sıra DÜRÜST Tümen Kalaba İl Başkanlığı vasıtasıyla yazılı bire bir açıklama yapıldı. Coşku ve dansöz iddialarının yalanlandığı açıklamada, “Aynı genel ağ sitesinde 15 Teşrinisani 2022 tarihinde saat 20.26’dahi yayınlanmış olan ‘AKP Kadın Kollarının eğlencesinde eş dansöz oynatıldı’ başlıklı fen esas dışıdır ve iftiradır. bahis konusu alfabe, gerçek dışı iddialar öne sürerek kamuoyunu yanıltmakta ve maddesel ana ile hiçbir surette bağdaşmamaktadır.” ifadelerine yer verildi.

“ORGANİZASYON, FATSA’DA HUSUSI BİR FİRMA TARAFINDAN DÜZENLENDİ”

Açıklamada, şunlar kaydedildi: “SELIM Fırka Kadın Kolları yoluyla hiçbir şekilde hakeza aynı tertip düzenlenmemiştir. Bu organizasyonun Fatsa ilçesinde özel tıpkısı firma eliyle düzenlendiği bilgisine ulaşılmıştır. Partimizin Eş Kollarının düzenlenen bu organizasyonla her ilgisi yoktur. gerçeğe aykırı ve iftira niteliğindeki bu tıraşçı haberin, DÜRÜST Öğür Karı Kollarını garaz alarak yara niyetle yapıldığı yalınlık ortadadır. İlgili bili hakkında ayrıca kanuncu yollara başvuracağımızı bildiririz.”

Share: