Cumhur Reisi Erdoğan’ın eş gösterdiği zinde, Türkiye’yi metrukiyet ederek Belçika’ya taşındı: Buyurun koltuklar sizin!

2013 senesinde Avrupa Birliği Bakanlığı’nın Erasmus Projesi küşat programı kapsamında planlı törene katılan Reisicumhur Erdoğan, törende ayrımsız enformasyon gerçekleştirmişti. O çevrim başbakan olan Erdoğan, kürsüde Ahmet Doğal isimli genci eş göstererek başarılarını anlatmıştı.

KATIKSIZ’IN PROJELERİNDEN BAHSETMİŞTİ

Erdoğan törende, “Keza Bingöl’den Ahmet Sağlam kardeşimiz 1986 tevellütlü. 1 Mayıs 2003’te Bingöl’birlikte yer sarsıntısı oluyor, mülk ahali kütüphanesi çetin beis görüyor. Ahmet kardeşimiz bu duruma kaygısız kalmıyor. Ulusal Ajans yoluyla bire bir fon buluyor. Proje yapıyor, başvuruyor ve projesi akseptans ediyor. Ahmet kardeşimin bu projesi Bingöl’ün evvel Millî Ajans Gençlik Projesi. İlk nöbet elverişsiz dışına İspanya’ya gidiyor. Talihi o andan itibaren değişiyor. 64 devlet ve 81 ilden bin 500 kişiyi festival kapsamında mihman ediyor. Şu anda GAP idaresinde Proje ve Kaynak Geliştirme Koordinatörü namına çalışıyor. ‘İnsan Yaşamına Dokunmak’ ismiyle da tıpkı kitabı bulunuyor.” ifadelerini kullanmıştı.

“ERDOĞAN TARAFINDAN KAT SAYI VERİLEN AHMET BIRAKTI”

Aradan sabık 9 yıl sonradan Erdoğan’ın benzer gösterdiği Ahmet Saf, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Türkiye’yi tecezzi ettiğini duyurdu. Tabii, memurluk görevinden ayrılıp Belçika’ya taşındığını duyurdu. Paylaşımına Cumhur Reisi Erdoğan’ı birlikte etiketleyen Ahmet Natürel, “Bugün itibariyle memuriyetten çekildim. Beni yönetenlerin akim tıpkı şekilde atandığı kadroların altında kendimi tüketeceğime dünyanın alelacayip ayrımsız coğrafyası olan Belçika’dayım. Buyurun koltuklar sizin! Cumhurbaşkanı @RTErdogan tarafından yaşıt verilen Ahmet bıraktı.” dedi.Share: