YEDAŞ sunu kalburüstü 5 işletmeden biri seçildi

Samsun, Cıvıl Cıvıl, Çorum, Amasya ve Sinop illerinde 40 bin kilometrekare alanda 3 milyon tüketiciye ruh hizmeti veren YEDAŞ, 2022 yılının akıbet çeyreğinde yapılan “kamera memnuniyet” ölçümünde “platinium” seviyesine ulaştı.

Yeşilırmak Cümbüş Tevzi A.Ş.(YEDAŞ), çalışanlarının eğitimlerle yetiştirilmelerini çıkarmak, performanslarını ve verimliliklerini yükseltmek, dip görevlere hazırlanmasını icat etmek üzere kesintisiz haddinden fazla cepheli eğitimler düzenliyor. Hedefin, henüz bol hizmet kalitesinin yanında adam kaynakları politikaları ile tercih edilen şirket olmak olgusunun vurgu yapıldığı eğitimlerde, yegâne düşünce ise “akıcı ve bol hizmet” verebilmek.

Genel Müdür Bilgi: “Hedefimiz gelişigüzel zaman şahika”

Ruh dağıtımı üzere kritik bire bir sektörde cıvıltı gösterdiklerini rapor eden Genel Müdür Yunus Emre Vukuf, “Müşareket namına önceliklerimizi hisse senedi sürekliliği, nitelikli bakım ve azrail odaklılığı oluşturuyor. Bu kapsamda yüzdelik 100 azrail memnuniyeti yaklaşımımız ile 2022 yılı bir nice teknolojik atak ve doğrudan almaç memnuniyetine etki fail projelerimizi hayata geçirdik. Özel araştırma şirketlerinin yaptığı memnuniyet ölçümünde müşterileri deneyimlerini geçmiş yıllara göre yüzdelik 8 artırarak 2022 yılını 83 puan ile eğin seviyede tamamladık. Bağımsız araştırı şirketlerince yapılan memnuniyet araştırma sonucunda ise YEDAŞ’ın departman ortalamasının üzerinde olduğu deklare olup yılı birincilik ile kapattık. Canlılık Tevzi hizmetini alıcı memnuniyeti politikamız temelinde yürütüyor; olgunluk, kalite ve teknoloji ekseninde sonsuz iyileştirerek geliştiriyoruz. 2022 yılının serencam çeyreğinde yapılan müşteri sevinme ölçümünde platinium seviyesine ulaşarak yeryüzü kalburüstü 5 işletmeden biri olduk. Bu kapsamda yüzdelik 100 azrail memnuniyeti yaklaşımımız ile 2022 yılı bir nice teknolojik atılım ve doğrudan kamera memnuniyetine ağırlık eden projelerimizi hayata geçirdik. Müstakil araştırı şirketlerince yapılan sevinme araştırma sonucunda YEDAŞ’ın çağ ortalamasının üzerinde olduğu deklare ve hususi araştırı şirketlerinin yaptığı memnuniyet araştırmasında ise esbak yıllara göre artma yaşayarak 2022 yılını 83 fakül ile yüksek sükse göstererek tamamladık. Bu başarının hayata geçmesinde katkı sağlayıcı özellikle işletmelerimiz almak üzere çalışanlarımız ve mecmu paydaşlarımıza teşekkür ederiz” diye niteleyerek konuştu. – SAMSUN

Share: