Tecim Bakanı Muş, Kocaeli’de ziyaretlerde bulundu

Tecim Bakanı Mehmet Muş, Kocaeli’de ziyaretler gerçekleştirdi.

Valiliği musahabe eden Muş, Ilbay Seddar Çetin, Büyükşehir Şehremini Tahir Büyükakın, Ilbay yardımcıları, YANLIŞSIZ Tümen Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve çekicilik müdürleri tarafından karşılandı.

Valilik itibar defterini imzalayan Muş’a ziyarette, Ilbay Güç vasıtasıyla kentteki çalışmalar için vukuf sunuldu.

Muş, elan sonra SELIM Fırka Kocaeli İl Başkanlığına gitti. Muş, burada partililerle ve İl Başkanı Mehmet Ellibeş ile ayrımsız araya geldi.

Kentteki temasları kapsamında MHP Kocaeli İl Başkanlığını de mülakat fail Muş, İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş’a okşayıcı olsun dileklerinde bulundu.

Ziyaretlerin ardından Kocaeli Endüstri Odası (KSO) Divan Toplantısına katılan Muş, burada sanayicilerle bir araya geldi.

Ilbay Ağır, Büyükşehir Belediye Reisi Büyükakın ve KSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ile ait alım müdürlerinin katılımıyla basına mecbur gerçekleşen toplantıda, site sanayisinin gelişiminin bitmeme etmesine yönelik atılabilecek adımlar değerlendirildi.

Muş ve beraberindekiler, elan sonradan Kocaeli Ticaret Odasına (KOTO) geçti. KOTO Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut vasıtasıyla karşılanan Muş ve beraberindekiler, aksiyon dünyası temsilcileriyle istişarelerde bulundu.

Bakan Muş, Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin sülale sahipliğinde aynı araya geldiği sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin kâm ve önerilerini dinledi.

Muş, Başiskele ilçesindeki Kocaeli Başıboş Bölgesini ziyaret ederek, çeşitli sektörlerde neşelilik gösteren fabrikaları yerinde inceleyip, gerçekleştirilen proje ve çalışmalara yönelik yetkililerden vukuf aldı.

Programı kapsamında Muş, Haliç ilçesindeki Doğu Marmara Gümrük ve Aut Ticaret Kesim Müdürlüğünü dahi ziyaret etti.

Share: