Gediz’de gençlik merkezi ve tenis kortu inşaatları başladı

Kütahya’nın Gediz İlçesinde Gençlik Merkezi ve Kort inşaatları başladı.

Gediz Adnan Menderes Yaşam Parkında inşaatına başlanan proje alanını konuşma fail Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, yapımına başlanan Gençlik Merkezi ve Kort inşaatını konuşma ederek incelemelerde bulundu.

Yapılan incelemelerde yüklenici firma yetkililerinden hikmet düzlük Başbuğ Akçadurak’a, Belediye Sedir Üyesi Mehmet Demirtaş zevcelik etti.

Gediz’i her alanda geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçirdiklerini belirten Gediz Belediye Reisi Muharrem Akçadurak; “Altyapıdan üstyapıya, turizmden spora kadar seçme alanda yatırımlarımız cemi hızıyla bitmeme ediyor. Tamam derdimiz ve gayemiz çocuklarımıza evire çevire bire bir gelecek çoğaltmak. Bu çerçevede ilçemizde hayatiyetli gençlerimiz için erkin zamanlarını değerlendirmelerine destek olmak, gençleri içtimai, kültürel ve sportif faaliyetlere yönlendirmek, gençlerin ferdî ve sosyal gelişimlerine katkıda olmak için Bilgisizlik Merkezi ve Tenis Kortu projemizi hayata geçiriyoruz. gece gündüz demeden halkımıza hizmet amacıyla çalışıyoruz. Bizim bir tane derdimiz var, bölüm vatandaşımıza sunu mebzul hizmeti vermektir” ifadelerini kullandı.

Komutan Akçadurak; “Toyluk Merkezi ve Alan Topu Kortunun ilçemize kazandırılmasında desteklerini esirgemeyen ilkin, Cumhurbaşkanımız ve Umumi Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve emeği güzeşte herkese şahsım ve Gediz Halkı yerine teşekkürname ediyor, şükranlarımı sunuyorum” açıklamasında bulundu. – KÜTAHYA

Share: