Denizlispor, Eyüpspor’a fakül hedefiyle hazırlanıyor

A. Denizlispor Başkanı Mehmet Dirayetli, ligin geçmiş maçında karşılaşacakları Eyüpspor maçından fakül ya da puanlarla terk etmek istediklerini söyledi.

Spor Popo 1.Lig 2022-2023 Sezonunun evvel haftasında, 13 Ağustos Cumartesi günü deplasmanda Eyüpspor ile karşılaşacak olan Altaş Denizlispor, hazırlıklarını sürdürüyor. Sezonun ilk maçı öncesi açıklamalarda kâin Altaş Denizlispor Başkanı Mehmet Usta, “Yeni sezona, geçen sezonki kadromuzu koruyarak hazırlandık. Hocamız Ongun Bakkal’la yola devam edecek olmamız genişlik şişman avantajlarımızdan biri. 25 Haziran’dan bu yana kırıcı bir faaliyet temposu içerisinde olan takımımız, Burdur kampı ve oynanan hazırlık maçlarında eksikleri rüyet ve bunları giderme üzerine vesile buldu. Lige kabil olduğunca amade namına gireceğimizi düşünüyorum” dedi.

“Sezon öncesi ferah bire bir hazırlık dönemi geçirdik”

Ligin önce haftasında güzeşte zaman Play-Off oynayan ve bu zaman haddinden fazla majör transferler fail Eyüpspor’la deplasmanda karşılaşacaklarını ifade eden komutan Uz, “Zaman öncesi mebzul tıpkı hazırlık devresi geçirdik. Gelişigüzel oynama alışkanlığı olan ve birbirini iyi tanıyan oyuncularımızın sahada bildirme ferah mücadeleyi vereceklerinden şüphem namevcut. İlk maçımızdan benek ya de puanlarla dönerek sezona bereketli tıpkısı kafa fayrap etmek istiyoruz. İnşallah sahadan istediğini alarak ayrılan topluluk biz oluruz. Kazasız, belasız, futbolseverlerin ayak topu heyecanını dilediği gibi yaşadığı benzeri mevsim olmasını diliyor, bütün takımlara başarılar diliyorum” dedi. – DENİZLİ

Share: