Çanakkale’de barlar sokağında meydan savaşı kabil uğraş: 1 polis güçleri dertli

Çanakkale’dahi barlar sokağında meydan muharebesi gibi çekişme: 1 polis yaralı

ÇANAKKALE Çanakkale’dahi barlar sokağında aynı eğlence mekanına yok etmek talip 4 kişi, içeriye alınmayınca fenomen çıkarttı. Düzenlilik görevlilerine taşkınlık çıkaran kişiler, coşku mekanının karşısında mevcut meyhanedeki müşterilerin masasından aldıkları sandalye, debbağ ve bardakları birbirlerine fırlattı. O anlar işletmenin asayiş kamerası görüntülerine saniye saniye yansıdı. Olaya müdahale fail aynı polisin bile başına aldığı darbe sonucunda kafatasında açıklık oluştuğu öğrenildi.

Olay saat 22.45 sıralarında Kemalpaşa Mahallesi Fetvane sokakta bulunan ve barlar sokağı olarak bilinen bire bir canlılık mekanında meydana geldi. İçeriye koparmak talip 4 eş, damsız oldukları gerekçesiyle gönül alınmadı. Bir süre kapıdaki düzenlilik görevlileriyle tartışan şüpheliler, sakinleşip oradan ayrıldı. Henüz sonra gine coşku mekanına gelen şahıslar, karşıda mevcut meyhanedeki iskemle, tabak ve bardakları asayiş görevlilerine fırlatmaya başladı. O sırada azrail namına bulunanlar korkarak içeriye kaçtı. Düzenlilik görevlileri ile taşkınlık çıkaran şahıslar beyninde yumrukların konuştuğu cidal İskele Meydanı’na taştı.

Yaşanan gelişmeler sonrasında fenomen adına mevrut polis ekipleri kavgayı ayırmaya çalıştı. Tıpkısı polis güçleri memurunun başına anif tıpkısı cisimle vuruldu. Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Celal Hastanesi’ne kaldırılan polisin kafatasında boşluk olduğu öğrenildi. Yapılan çalışmalar sonucunda şüphelilerden bire bir dirilik yakalanırken, 3 şüphelinin yakalama çalışmaları devam ediyor.Share: