Asayiş görevlilerinden örnek çizi

Malatya Büyükşehir Belediyesi takı alanlarında asayiş görevlisi kendisine etkin personeller, serencam bire bir hafta içerisinde unutulan ve kaybolan çanta, altın, mülk, cüzdan, el telefonu ve bir skor dizüstü bilgisayarı bularak sahiplerine doğrulama etti.

Ayrıca, 2 gündür ailesi eliyle kaybolma olduğu belirtilen ve aranan 13 yaşındaki Muharrem Mürtefi Karaman isimli bala üstelik gine Büyükşehir Belediyesi düzenlilik görevlileri yoluyla bulunarak, emniyet mensuplarına teslim edildi.

Son tıpkı hafta içerisinde Orduzu Zevk Parkı’nda bulunan cüzdan ve içerisindeki gebe miktardaki bezek eşyası ile servet, Turgut Özal Gusto Parkı’nda mevcut 1 sayı cep telefonu, MAŞTİ 12 numaralı peron karşısında habitat grubunda diz üstü bilgisayar, güvenlik görevlileri tarafından bulunarak sahiplerine doğrulama edildi.

Öte yandan 2 gündür kaybolma olduğu belirtilen Aşure Ayı Yüksek Karaman isimli 13 yaşındaki çocuk ise Abdullah Gül Parkı’nda Büyükşehir Belediyesi asayiş görevlileri vasıtasıyla bulunarak, ailesinin bayındır benzeri nefes almasını sağladılar. – MALATYA

Share: