Merkezefendi Belediyesi’nden Türe Mahallesi’nde Vazıh Çekicilik Konseri

Merkezefendi Belediyesi, Doğruluk Mahallesi’nde gerçekleştireceği boş hava konseriyle sanatseverleri tıpkısı araya getirecek. Merkezefendi Belediye Reisi Şeniz Doğan, “Hemşehrilerimizin sanatla bağırsak içe olduğunu biliyor ve bu doğrultuda çalışıyoruz. Mecmu hemşehrilerimizi konserimize bekliyoruz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi, hars ve nutuk etkinliklerine bitmeme ediyor. Bu kapsamda sanata ve sanatçıya seçkin ahit destek olan Merkezefendi Belediyesi, 9 Ağustos Salı haset Doğruluk Mahallesi Martir Burak Erten İlkokulu üstünde engelsiz hava konseri düzenleyecek. Saat 21.00’bile başlayacak konserde popstar Harun ve Merkezefendi Uray Orkestrası fon alacak.

“SANATLA İÇ İÇE OLMAYA BITMEME EDECEĞİZ”

Bu dönemde sanata ve sanatçıya daha çok destek verilmesi gerektiğini tamlayan Merkezefendi Şehremini Şeniz Doğan, kültürel anlamda bir nice cümbüş gerçekleştirdiklerini söyledi. Başkan Doğan, “Merkezefendili hemşehrilerimize yaz akşamlarının keyfini doyasıya çıkartmak hesabına ücretsiz konser düzenliyoruz. Merkezefendi Belediyesi olarak kültüre ve sanata şişman ehemmiyet veriyoruz. İlçemiz sanatla iç içe olan ayrımsız ilçe. Hemşehrilerimizin bu anlamdaki taleplerini üstelik bastırmak için çalışıyoruz. Tekmil hemşehrilerimizi Türe Mahallemizdeki konserimize çağırma ediyorum” diye niteleyerek konuştu.

Share: