27 almanak hizmet, Medical Point adıyla yola bitmeme ediyor

– 27 almanak hizmet, Medical Point adıyla yola devam ediyor

İZMİR – 27 yıldır afiyet alanında önemli yatırımlara imza atan Bireşim Esenlik Hizmetleri, Medical Otopark Hastaneler Grubu’ndan ayrılarak ayraç ismini Medical Point olarak değiştirdi. Planlı matbuat toplantısı ile Medical Point Hastaneler Grubu tanıtıldı.

Medical Park Hastaneler Grubu’ndan ayrılan Sentez Keyif Hizmetleri, bellik ismini Medical Point olarak tağyir kararı aldı. Medical Point Hastaneler Grubu CEO’su Veysi Kubba ve Medical Point Hastaneler Grubu Umumi Heyet Başkanı Op. Dr. Galebe Beken; İzmir, Gaziantep ve Batman hastanelerinin yeni adının Medical Point olarak değiştiğini matbuat mensupları ile paylaştı. Veysi Kubba, sunu gücük antlaşma içerisinde İzmir’e ikinci bir hastaneyi açabilme hedeflerinin de olduğunu belirtti.

“10 milyondan fazla hastaya şifa dağıttık”

Çeyrek asrı fazla süredir insanlara şifa dağıtmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Medical Point Hastaneler Grubu CEO’su Veysi Kubba, “Hastaneciliğe bundan tekmil 27 sene önceki başladık. 27 yıldır süren hizmet aşkımızla, zaman henüz koskocaman bir ivmeyle yolculuğa çıkıyoruz. Medical Point adıyla Türkiye’birlikte kullanılmamış ayrımsız grup oluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. 27 yıldır 10 milyondan fazla hastaya onma dağıttık. Yüz binlerce faaliyetler yaptık ve insanların esenlik problemlerini çözme noktasında elimizden mevrut bilcümle gayreti gösterdik. Pandemi döneminde bile canımızı dişimize takarak İzmir ve nahiye sağlığına katkı bildirme yolunda çokça büyük emekler sarf ettik. Bütün bando arkadaşlarımızla gelişigüzel canımızı hiçe farzımuhal İzmir ve bölge halkının sağlıklarına hal olma noktasında bütün gayretlerimizi göstermiş olduk. Sentez Sağlık Hizmetleri A.Ş. adına İzmir hastanemizi, İzmir ve Ege Bölgesinin genişlik büyük hastanesi yerine yapılış ettik ve dünyada müracaat aynı kompleks olma amacı ile İzmir Tutum Üniversitesi ile iş birliği yaparak tababet fakültesi hastanesi kimliğine kavuştuk. Gelinen noktada, küresel sağlık hizmetlerindeki mütebeddil dinamiklere makul yerine sonsuz kendini yenileyen, geliştiren, kanta dayalı tip ekseninde en eskimemiş teknolojik imkanları halkımıza sunan sağlık merkezi olmanın kıvancını duyuyoruz” dedi.

“İzmir gestalt olacak”

Kullanılmamış tıpkısı esenlik markasını Türkiye’ye kazandırmanın heyecanın ve mutluğunu yaşadıklarını dile getiren Kubba, “Bugün kullanılmamış tıpkı esenlik markasını ülkemize kazandırmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Bunun üstelik merkezi İzmir olacak. Eskimemiş hastaneler grubu markamız Medical Point ile esenlik hizmetlerine bitmeme etme kararımızı sizlere bildirmekten kıvanma duyuyoruz. Medical Point Hastaneler Grubu bünyesinde hizmet verecek İzmir, Gaziantep ve Batman hastanelerimiz, domestik dinamiklere bütünleşmiş, küresel benzeri ayraç yolculuğunun İzmir merkezli ilk adımları olacaktır. Toplamda 985 sayrı yatağı, 308 hekim kadrosu ve 2 bin 584 çalışanı ile bu hedefe haddinden fazla yakınız. 85 bine yakın uluslararası marazlı envanterimizle, esenlik turizminde küresel ölçekte tercih sebebiyiz. Antrparantez mangır üniversiteleri ortada yeryüzü fazla almanak bilimsel kitap yapan tıp fakültesi hastanesi olmanın de muhik gururunu yaşamaktayız” diyerek konuştu.

Eskimemiş sağlık turizmi modeli

Değişimle ilgilendiren namına afiyet kadrosunda gelişigüzel mübayenet olmayacağını tamlayan Kubba, “Hem akademik ve ehlihibre doktorlarımız, hem dahi tecrübeli çalışanlarımızla ayrımsız şekilde hizmete bitmeme edeceğiz. Hastalarımızın tıbbi bilgilerini özenle korumaya devam edecek ve bakım kalitemizi geliştirerek artıracağız. Bakir markamız ile gelişigüzel eskimemiş projeleri de hayata geçireceğiz. Dünya Keyif Örgütünün bile vurguladığı üzere sürdürülebilir afiyet mottosu için sağlık turizmine uygun konseptleri birleştiren yadırgatıcı açılımlarımızı gitgide sizlerle paylaşacağız. Bunun yanında aktüel teknolojik ekipmanlarla donatılmış tam hastanelerimizde da yatırımlarımıza devam edeceğiz. Az merkezlerde yapılan spesifik tıbbi uygulamaların sayısını artıracağız” sözlerine kayran verdi.

Karbon nötr hastane

“Gezegenin sağlığı eşittir âdem sağlığı” mottosuyla yenilenebilir erke ile ilgili yatırımlardan bahseden Kubba, şu bilgileri verdi: “6 kamer zarfında enerjimizi yer dostu yenilenebilir erke kaynağından sağlamayı hedefliyoruz. Bu çerçevede solar adına zat elektriğimizi üretebilecek yatırımlara başlıyoruz. Bu sayede hareketlilik tüketiminde muvaffakiyetsiz karbon basamak izimiz olacak. Bu projemizle Türkiye’da elektriğini özlük üreten nadir hastanelerden biri olacağız. Bakım ürettiğimiz seçme lokasyonda doktor kadrosu, uygulayım bilimi, konfor ve sürdürülebilirlik ile toptan tıpkısı referans noktası olma şiarını kuruluş edeceğiz. Değişmeye ve gelişmeye devam edeceğiz. Bu değişimin, hele İzmir ilkin kalkışmak için birlik Türkiye üzere sağlıkta bakir tıpkı adım olmasını murat ediyor; sağlık ve afiyet turizmi kavramlarına yeni bire bir bap açıyor ve geleceğe umutla bakıyoruz. Türkiye’nin eskimemiş sağlık noktası Medical Point’i sizlere gururla sunuyoruz.”

“Türkiye’deki bir tane başvuru hastanesi konumuna geldik”

Cumhuriyetin 100. yılında İzmir Tutum Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yerine önceki mezunlarını vereceklerini ve bundan dünya büyük bahtiyarlık duyduklarını tamlayan Medical Point Hastaneler Grubu Umumi Heyet Başkanı Op. Dr. Galibiyet Beken üstelik “Hastaneler, hepimiz amacıyla olmazsa imkânsız. Bunu pandemi döneminde bile yaşadık. Pandemi ile gelişigüzel parçalanmamış dünyada edisyon ayrımsız proses başladı. Tığ bu boğunuk dönemde da güzeşte sene hastanemizin görüntüleme sistemlerini yeni kuşak ve yapay zeka içerek cihazlarla değiştirdik. Dünyanın bildirme balaban firmalarından birine Türkiye’deki bir tane başvuru hastanesi konumuna geldik. Bu bireşimli zeka destekli hizmetler, hastalarımızın teşhisinde haddinden fazla ağır ayrımsız basitçe sağlamış oldu. Sunturlu İzmir’imizin bu üzere sistemlere müstahak olduğunu düşünüyoruz. Bundan sonraki süreçte birlikte teknolojik kendisine yenilikleri İzmir ile buluşturmak arzusundayız” ifadelerini kullandı.Share: