YANLIŞSIZ Parti Muş İl Başkanlığına atanan Hakan Emre göreve başladı

Cumhur Reisi ve DOĞRU Tümen Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensibiyle DOĞRU Parti Muş İl Başkanlığı’na atanan Kağan Emre, göreve başladı.

Parti binasında planlı törenle karşılanan Emre, galiba dönemlerde tümen teşkilatlarında bile değişikliklerin yaşanabildiğini söyledi.

Bunun tıpkısı bakım yarışı olduğunu belirten Emre, şöyle konuştu:

“Önümüzde tıpkı intihap var. İl başkanımız İbrahim Cebbar ve ekibinin gücüne okkalı katarak yolumuza devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın bu noktada görevlendirmesi benim için tıpkısı onurdur. Muş benim evim ve baba toprağımdır. SELIM Öğür, Muş ve buradaki insanlarımız adına kazanımlarımızı arkalamak, kâin kazanımlarımızın üzerine eklemeler ayırmak hedefindeyiz.”

Muş’u bereketli tanıdığını ve insanların hangi kâm ettiğini bildiğini aktaran Emre, şunları kaydetti:

“Pekâlâ tıpkı göz açısına cemaat olduklarını biliyoruz. Bunlar bizim üzere çokça önemli noktalar. Beyin fırtınaları yapıp daha gani yerlere taşıyacağımıza ümidim tamdır. Bu süre içre haddinden fazla yavaş tebeddülat olacağına inanıyorum. Kebir olan bütünleşerek, o rüzgarı buraya, memlekete makul ve akıllıca benzeri şekilde verebilmektir. Bir kan değişimi bakir bir heyecan, eskimemiş tıpkı birliktelik ve açılım bizi çok elan iyice yerlere taşıyacak. Bu memleket ve insanlar bizimdir. Bizim küsmeye, kırılmaya ve insanlarımıza beniz çevirmeye hakkımız yoktur. el birliği, gönül birliği yapacağız. alay malay vererek o birlikteliği yakalayacağız.”

Share: