Voleybolculardan Güder’e şampiyonluk sözü

Kadınlar Uçan Top 2. Öbek 16.grupta namağlup bökelik mücadelesi veren Malatya temsilcisi Galip Demirel Ortaokulu Spor Kulübü başkanı, antrenörü ve oyuncuları, Battalgazi Belediye Reisi Osman Güder’i makamında ziyaret ederek bire bir müddet kardeş kardeş etti. Eş voleybolcular, Başkan Güder’e şampiyona sözü verdi.

Samimi benzeri ortamda gerçekleştirilen ziyarette spor üzerine Başkan Güder ile uzunca dostane fail eş oyuncular, ligin 9.haftasında deplasmanda karşılaşacakları Mardin Cahillik Spor maçından de galibiyetle dönmeyi hedeflediklerine ilgi çekti. Güder, aldığı skorlarla ligdeki muvaffakiyetli performanslarını bitmeme ettiren avrat voleybolculardan şampiyonluk sözü dahi aldı.

“Malatya’ya şampiyona keyiflendirmek istiyoruz”

Kulüp Antrenörü Mustafa Aydemir, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in takımın sürekli arz nazik destekçisi olduğunu belirtti. Aydemir, “Galip Demirel Ortaokulu Kulübü namına şuan 2.Ligde uğraş ediyoruz. Şuana büyüklüğünde yapmış olduğumuz birlik maçları kazandık ve lideriz. Önümüzde play-Off maçları olacak. Topluluk olarak bereketli hazırlanıyoruz ve çalışmalarımızı dip lige geçmek kendisine gerçekleştiriyoruz. Malatya’ya şampiyonluk neşelendirmek istiyoruz. Bugüne kadar bizlerden desteklerini esirgemeyen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’e de özel namına teşekkürleri aktarmak istiyorum” şeklinde konuştu.

“Güzel tıpkı muvaffakiyet hikayesi yazıyorsunuz”

Galip Demirel Ortaokulu Kulübü’nün ligdeki namağlup performanslarını kutlama eden Komutan Güder ise “Öncelikle Galip Demirel ağabeyimizi rahmetle eloğlu ediyoruz. Galip Demirel Ortaokulu ender okullarımızdan bire bir tanesi ve pir ayrımsız mızıka kurulmuş. Malatya sizinle çalım duyuyor. Ligde üstelik kudretli işlere imza atıyorlar ve namağlup kendisine devam ediyorlar. İnşallah sezon sonuna büyüklüğünde birlikte namağlup namına bitmeme edip Play-Off mücadelesi verirler. Şuanda aynı Dünya Kupası oynanıyor ve Katar’ı duymayan aynı büyüklük kaldı mı? Malatya’da filenin sultanları üstelik elde edeceklerin başarılarıyla inşallah Malatya’mızı dünyaya tanıtacaklar. Battalgazi Belediyesi kendisine kulüplerimizin ve sporcularımızın yanındayız, yanı sıra olmaya üstelik devam ediyoruz. Sporun herhangi bir dalını önemsiyor ve destekliyoruz. Kızlarımız güzel aynı muvaffakiyet hikayesi yazıyor ve bu hikayeyi Şampiyonlukla taçlandırmak gerekiyor. Vermiş olduğunuz Bökelik sözünü tutmanız bizi elan de mutlu edecektir. İnşallah bire bir periyot maçınızı dahi izlemeye geleceğim. Himmet sizin, hız sizin, sükse sizin, biz ise eğin planda ne yapmamız gerekiyorsa yapmak amacıyla varız. Başarılarınız sürekli olsun” dedi. – MALATYA

Share: