SELIM Fırka Kadro Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale’de konuştu Açıklaması

SELIM Fırka Kadro Başkanvekili Bülent Turan, “Bugün yaşadığımız belde, bire bir anlamda yarınlara bırakacağımız benzeri gönül. Zımnında mekân konusuna bu hassasiyetle yaklaşıyoruz.” dedi.

Çanakkale Allahsız Atık Yönetim Birliği (ÇAKAB) Bölgesi’nde kaskatı atık yönetimi üstüne bakım veren SUEZ Çanakkale RR Atılmış Hizmetleri ATLATMAK’yi müzakere eden Turan, burada yaptığı konuşmada, çevreyi ve doğayı korumanın herkesin ortak sorumluluğu olduğunu bildirdi.

Çanakkale’nin eşsiz doğasını ati nesillere bildirme pir şekilde bırakmak istediklerini vurgulayan Turan, şöyle konuştu:

“Zaman yaşadığımız mekân, bire bir anlamda yarınlara bırakacağımız ayrımsız can. Zımnında belde konusuna bu hassasiyetle yaklaşıyoruz. Çanakkale Merhametsizce Atık Yönetim Birliği Bölgesinde cellat atılmış yönetimi üstüne bakım veren SUEZ Çanakkale RR Atılan Hizmetleri NANIAZIZ’yi ziyaret ederek icraat hakkında vukuf aldık. Firma, entegre allahsız atık konusunda kat sayı tesislere eş. Birliğin ve firmanın kasaba dostu, fena hâlde projeleri var. Zalimce atık projeleri, şehrimizin ekonomisine birlikte milli ekonomimize de munzam değer sunuyor. Birliğin kurulmasında emeği sabık 7 belediyemize, başkanlarımıza, İl Hususi İdaremize ve çalışmalarından kıran SUEZ Çanakkale firmamıza teşekkür ediyoruz.”

Ziyarette, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, SELIM Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Aşıramento, DOĞRU Öğür Meclis Kol Başkanvekili Esra Yüksel, Çanakkale SUEZ RR Atık Hizmetleri EKMEK Genel Müdürü Kavi Suadiyeli ve Çanakkale Belediyesi Saflık İşleri Müdürü Aysun Kavcar ve başka ilgililer katıldı.Share: