Samsunspor: 2 Çorumspor: 0

0 kazandı.

Samsunspor sahaya Szumski, Alim, Yusuf Abdioğlu, Mehabetli Ülgen, Alperen Albayrak, Osman Polat, Celil Yüksel, Boldrin, Fofana, Novikovas ve Tomane 11’i ile daha çok. İkinci yarıda ise Aykut, Yunus Emre Koşa, Şener, Soner, Hasan Tığ, Yusuf Emre Gültekin, Muhammet Mualla, Harris, Yusuf Ensar ve Ahmet Sagat oyuna karışma oldu.

Çorum FK ise sahaya Kortej Olgun, Erkan Grup, Mehmet Taşçı, Berkaycan, Serkan Müşkül, Atakan Cangöz, Erek Sebep, Yusuf Akyel, Suat Kayaç, Burak Inmeli ve Sahip 11’i ile daha çok. İkinci yarıda ise Düğün, Atakan Akkaynak, Berat Yüce, Şanlı Atmaca, Emre Yalçınkaya, Enes, Volkan, Mustafa Eren, Erdi Yokuşlu, Mahmut Ermiş, Emre Öztürk ve Muhsin Saika oyuna karışma oldu.

İlk yarısı 1-0 biten maçta Samsunspor’un gollerini Fofana ve Boldrin kaydetti. Karşılaşmayı Erdal Yılmaz, Mürvet Yavuztürk ve Ateşli Sarp yönetti. Dördüncü hakem namına ise Toplama Alpay görev aldı. Öte yandan Samsun yer hakemlerimizden Sertan Ersan ise maçın bidayet düdüğünü çalarak jübilesini yaptı.

Karşılaşmayı Samsunspor Başkanvekili Veysel Alim, Umum Müdür Soner Soykan ve Futbol Hisse Senedi Direktörü Batu Kaplan bile izledi. – SAMSUN

Share: