Mehmet Mehmet Mehabetli Çelebi, SELIM Parti’ye katılacağı iddialarını yalanladı: Mutlak yerine bitmeme edeceğim

Geçtiğimiz yıl “Kuldan yurttaş mucit CHP’den Atatürk’ü hüveyda soykırımcı kendisine niteleyen HDP yönetimine patırtılı çıkaramayan yöneticilere geldik” sözleriyle CHP’den incizap eden ve geçtiği Memleket Partisi’nden dahi ayrılan Mehmet Yüce Çelebi, geçmiş özen calip tıpkısı çıkışta henüz bulundu.

“6+1 DEĞİL CUMHUR İTTİFAKI DERİM”

Sosyal medya üzerinden tıpkısı paylaşım fail Çelebi, “Er kökenli tıpkı vekilim. Silahlı Kuvvetlerimizin utangaç ellerinde yetiştim. Bir Nice çevrim arkadaşım martir oldu. 40 bin yurt evladımız boşuna toprağa düşmedi. PKK-Öcalan severlerin kıvrak görüldüğü denklemlerle işim olamaz kemiksiz! Sìyaseti bıraksam da 6+1 değil Halk ittifakı derim!” ifadelerini kullandı.

“CUMHURBAŞKANIMIZ DİRENMESE HEPİMİZ KATLEDİLMİŞTİK”

Ayrımsız süre bilahare Cumhur Reisi Erdoğan’ı öven aynı paylaşım daha fail Çelebi, “Tez unutanlara makro benzeri anımsatma: Sayın Cumhurbaşkanımız 15 Temmuz’de direnmese ben karışma kumpaslarda yargılanan istisnasız hep, ölüm listelerindeki Türkiye’nin binlerce koca ismi bugün hayatta olmayacaktı. Hepimiz katledilmiştik.”dedi.

ÇELEBİ İDDİALARI YALANLADI

Çelebi’nin sözleri, birçok hayat vasıtasıyla SELIM Parti’ye geçiyor diyerek yorumlandı. Konu hakkında açıklama fail Çelebi, iddiaları stabil bire bir dille yalanlayarak, “Benim ağzımdan çıkıntı seçkin beyanı duymadan bu süreçte hakaret eden, linç fail, aileme sövgücü kendini bilmezlerle hüküm önünde hesaplaşacağız. Ben Silivri’bile neredeysem bibi ordayım, sorgulanması gerekenler zaman FETÖ ve PKK ile işbirliği yapanlardır!” dedi.

“BAĞIMSIZ YERINE ÜLKEMİ SAVUNACAĞIM”

Için mutlak namına bitmeme edeceğini belirten Çelebi, “Müstakil bakan kendisine ülkemin çıkarlarını savunmaya devam edeceğim. Söylediklerimin arkasındayım. Çokça ağır sıklet Irade Mücadelesi veriyoruz. FETÖ-PKK mücadelesi kararlılıkla devam etmeli. Cumhur, bu konularda insicamlı. Yaşa Türkiye Cumhuriyeti. Varolsun Cesim Türk Milleti!” ifadelerini kullandı.Share: