Komutan Çalkın, Digor’da vatandaşlarla buluştu

DÜRÜST Tümen Kars İl Başkanı Gıyap Çalkın, Digor’üstelik vatandaşlarla buluştu.

Bir mızıka ziyaretlerde bulunmak için Kars’ın Digor ilçesine mevrut Başbuğ Gıyap Çalkın, yeniden vatandaşlarla aynı araya geldi. İlçe merkezinde vatandaşlarla dostane fail Çalkın, vatandaşların sorunlarını dinledi. Vatandaşların sorunlarının çözümü noktasında ilişkin kurumlarla istişarede bulundu.

AK Tümen İl Başkanı Yoksulluk Çalkın, vatandaşlara DOĞRU Fırka hükümetlerinin yaptığı yatırımları anlattı. Yatırımların süreceğini belirtti.

Vatandaşların hizmetinde olduklarını tabir eden Başbuğ Yoksulluk Çalkın, “Bizler sizlere bakım amacıyla buradayız. Kat, akarsu, ekincilik, keyif ve muvasala kabilinden şanlı yatırımlardan Digor ziyadesiyle yararlandı. Digor’u Kars’a ve Iğdır yunak asfalt mukassem yollarla bağladık. Eğitimde, sağlıkta yatırımlar yaptık. Yapmaya birlikte bitmeme edeceğiz. Digor’un gelişmesi ve kalkınması için üzerimize düşeni ziyadesiyle yapacağız” dedi.

Öte yandan vatandaşlarla buluşmanın arkası sıra esnafı dahi musahabe eden Çalkın, esnafa leziz amal diledi. Çalkın, henüz sonra Digor’dan ayrıldı. – KARS

Share: