Kılıçdaroğlu’ndan “Tayyip ağabeyin ayakkabısını yalamamız lazım” diyen AK Partili vekile: Sen Ordu’ya elbet gidiyorsun?

DÜRÜST Tümen Ordu Mebus Şenel Yediyıldız, katıldığı tıpkısı monitör programında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı överken “Tayyip ağabeye ihaneti bırak sırtımızda taşımamız lazım. Yani ayakkabısını elimizle yalamamız geçişsiz” ifadelerini kullandı.

“ERDOĞAN’IN AYAKKABISINI YALAYARAK GİTSİN BÜTÜN DAHI SEYRETSİN”

Partisinin kol toplantısında AK Fırka Kalaba Saylav Yediyıldız’ın sözlerine değinen CHP Umumi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Siz hiç hakeza tıpkısı icra vekili gördünüz mü? Ego iptila ediyorum bu vekil Kargaşa’evet şüphesiz gidiyor. O antlaşma alsın eline Erdoğan’ın ayakkabısını yalayarak gitsin” ifadelerini kullandı.

“DÜRÜST PARTİ’NİN GENEL MERKEZİNE ONUN BİR HEYKELİNİ YAPSINLAR”

Kılıçdaroğlu sözlerine şöyle bitmeme etti; “Ahlak bozulursa Türkiye bu noktaya geliyor. O milletvekili Orduluların mebus değildir. Ordu milletvekiliyim diyerek gezmesine da lüzumlu yok esasta. Saray’ın oraya gitsin ya bile AK Parti’nin genel merkezine gitsin. SELIM Tümen’nin umumi merkezine onun bir heykelini yapsınlar. Ve heykelin altına şunu yazsınlar; ‘Erdoğan’ın ayakkabılarını yoluyla yalamaktan alay eden ve bundan onur duyan milletvekilimiz’ diye niteleyerek. Bire Bir adam aklını kiraya verirse serencam bu evet.”

Share: