Ilbay Epcim ve Başkan Pekmezci Bayburtspor için temaslarda bulundular

Bayburt Valisi Cüneyt Epcim ile Bayburt Belediye Reisi Hükmü Pekmezci, TFF 2. Ligde tahakküm günler geçiren Bayburt Hususi İdare Sporun geleceğini planlamak üzere İstanbul’da Bayburtlu gelişim adamlarını ziyaret ettiler.

Bayburt Özel İdare Sporun ortamında bulunduğu durumdan en güdük sürede lacerem çıkabileceğinin ele alındığı görüşmelerde Başkan Pekmezci ve Vali Epcim Bayburtlu hisse senedi adamlarını ziyaret ederek istişarelerde bulundular.

Pekmezci, 3 günlük pahal bir programla gerçekleştirdikleri ziyaretlerin arkası sıra yaptığı açıklamada, “Valimiz Cüneyt Epcim ile bu arada 3 günlük programımızda Bayburt Hususi İdare Spor Kulübümüzün geleceğini planlamak amacıyla İstanbul’da bulunan gelişim adamlarımız Fuat Guguloğlu, Fuat Fettahoğlu, Nuh Aydın, Sunay Turan, Uca Osman Dolgunca, Reşat Narman, Murat Bayburtlu, Dr. Hicabi Gökdereli, Mehmet Adıgüzel ve Başkumandan Akgün’ü görüşme ettik ve toplantılar gerçekleştirdik. Bizlere İstanbul’da işyerlerinin kapılarını açarak, misafir eden bulunmaz hemşehrilerimizin değme birine değişik misafirperverlikleri ve destekleri amacıyla teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. – BAYBURT

Share: