Ilbay Çiçek, Kayseri OSB Başkanı Yalman ve umumi heyet üyelerini müzakere etti

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Kayseri Tevhit Endüstri Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın ve Yönetim Kurulu Üyelerini müzakere etti. Ilbay Çiçek, sanayiciler amacıyla birlik ve muadele ortamında çalıştıklarını ve çalışmaya bitmeme edeceklerini belirtti.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’in ziyaretinde Kayseri OSB Umumi Heyet Başkanı Mehmet Dik’ın beraberinde Başkanvekili Meram Yibur, Yönetim Kurulu Üyeleri Yengi Baktır, Nihat Bozkurt ve Nuri Çetinçağlar, Denetim Kurulu Üyeleri Mustafa Gengeç ve Mehmet Yusuf Sarıalp ile Bölge Müdürü Yakup Gültekin kayran aldı. Ziyaretinde Kayseri OSB yönetimine görklü olsun dileklerinde kâin Ilbay Gökmen Çiçek; “Sanayicilerimiz amacıyla sergilediğiniz emeklerinizi görüyorum. İhtiyaç mahsus konularda sürekli mülakat halindeyiz. Sanayicilerimizin yolunu düzenlemek üzere sizlerle birlikte yürüyeceğiz. Birlikte sanayicilerimize müfit hizmetler yapacağımıza inanıyorum” diye konuştu. Kayseri OSB Umumi Heyet Başkanı Mehmet Sert üstelik valiliğimizin dahi desteğini alarak konuşma süresince sanayicilerimize ve şehrimize hizmet etmek üzere çalışacaklarını kaydetti.

Vali Gökmen Çiçek, Kayseri OSB Başkanı Mehmet Dik ve Umumi Heyet Üyeleriyle gelişigüzel Başmaklık Polat firmasını bile mülakat ederek istihsal birimlerini gezdi. – KAYSERİ

Share: