Iğdır’da çıkan yangında ofis kullanılamaz hale geldi

Iğdır’da 5 eğik binanın 3. katında çıkan yangında bire bir daire kullanılamaz arkaç geldi.

Yangın, evvel akşam saatlerinde Karaağaç Mahallesi Zalim Pazarı girişinde meydana geldi. Adsız bir nedenden çıkan cuşuhuruş bodur sürede büyümeye başladı. Yangını gören aile sahibi ve vatandaşlar müstacelen itfaiye, doğalgaz ve canlılık dağıtım şirketine vukuf verdi. Mahallenin doğalgaz ve elektriği kesildi. Familya sahipleri özlük çabaları ile yangını söndürmeye çalıştılar ise üstelik coşkunluk büyüyünce başaramadılar.

Geç mevrut itfaiyeye reaksiyon

Yangın üzerinden tafsilatlı antlaşma geçmesine rağmen itfaiye aracı gelmeyince eş sahibi ve vatandaşlar aksülamel gösterdi. Görüngü yerine itfaiye aracı ekibi gelince vatandaşlar itfaiyeye müzaheret ederek hortumu uzattılar. Familya sahipleri üstelik fevk uzatılan hortumu alarak itfaiye aracı ekibi ile birlikte yangına engelleme etti.

Film izler kabil yangını izlediler

Yangının başlamasından söndürülmesine kadar kimi vatandaşlar yangını film izler kabil izledi kimileri ise telefon ile çekicilik yaptı. İtfaiyenin müdahalesi ile söndürülen yangında birey kaybı olmazken daire kullanılamaz arkaç geldi. – IĞDIRShare: