Giresunspor, Bitexen ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Spor Göt Süper Grup ekiplerinden Giresunspor, Bitexen ile insanoğlu ve tarz ciğer sponsorluğu anlaşması yaptı.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Giresunspor ve Bitexen’in devam eden sponsorluk anlaşmasının kapsamını genişletildiği belirtildi. Bitexen’in iki mevsim süresince insanoğlu ve format döş sponsoru olduğu aktarılan açıklamada, “2022-2023 ve 2023-2024 ayak topu sezonlarını kapsayacak teşrikimesai için Başkanımız Hakan Karaahmet ve Bitexen Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kavga Yiğitlik’in katılımıyla bire bir imza töreni düzenlendi.” ifadeleri kullanıldı.

Açıklamada, imza törenindeki konuşmasına kayran verilen Giresunspor Kulübü Başkanı Kağan Karaahmet, iki kurum arasındaki teşrikimesai anlaşmasının Bitexen ve Giresunspor’a adamakıllı ve hayır olmasını diledi.

Bitexen’in Giresunspor’a sağladığı sponsorluk desteğinin kulübün ekonomisine önemli katkı sunacağını tamlayan Karaahmet, “Süper Öbek mücadelemizde Bitexen’i yanımızda görmekten şişman bahtiyarlık duymaktayız. Bu sponsorluk anlaşması hem kulübümüzün ve hem birlikte Bitexen markasına ayar katacaktır. Kazanan herhangi bir zaman Giresunspor ve Bitexen olsun.” değerlendirmesinde bulundu.

Kemal Savaş Yiğitlik ise Bitexen yerine hem Token arzı, hem dahi çalıştıkları seçme kulübe destekleyici kendisine ayak topu ve basket tutmak için yüce düzeyde finansman desteği sağladıklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Ayrıca çolpa takımları ve karı futbolunu birlikte desteklemeyi boşlama etmedik. Bu takımlarımıza birlikte oldukça çok finansman ve gereç desteği sağladık. Spor alanındaki vizyonumuzla serbest yelpazede paydaşlara bindi hatırlamak ve teknolojik alt yapımızın gücünü kullanabileceğimiz alanlarda üs fotoğraflamak herhangi bir ant faaliyetlerimiz kapsamında olacak. Türk futbolunun önde gelen kulüplerinden Giresunspor ile devam fail çorap sponsorluğumuz vardı. Önümüzdeki iki mevsim için isim ve kalıp göğüs sponsoru adına bu aksiyon birliğimizi henüz de ileriye taşıyoruz.”

Share: