Alışkanlık siteleri üzerinden tanıştılar, şiddetli mekanlarda hesap tuzağına düşürdüler

Antalya’nın Alanya ilçesinde kadınların, huy sitelerinde uğur aldıkları tatilcileri eş akım ettikleri eğlence mekanlarında götürüp fahiş bedel aldıkları, itiraz edenlerin zedelenmek ve gasp edildikleri belirlendi. 8 ilden haddinden fazla sayıda mağdurun korkarak şikayetçi olmadığı olayda 4’ü karı 9 kaknem gözaltına makbuz.

Alanya İlçe Itimat Müdürlüğü Düzenlilik Kesim Amirliği ekipleri cümbüş mekanlarında fahiş fiyatların uygulandığı ve düet yemek listesi sisteminin olduğu bilgisi üstüne harekete geçti. Adisyon ifa kısmına itiraz eden müşterilerin pres sahipleri ve çalışanları aracılığıyla çarpma, zılgıt ettikleri, mağdurları zorla mekanda epilepsi kimliklerine ve zer eşyalarına el konulduğu belirlendi. Güvenlik Departman Amirliği ekipleri tasavvur ibret şahıslar ile gelişigüzel işletmeleri fiziki ve teknik takibe aldı.

Mağdurları arkadaşlık sitesinden ağına düşürüyorlar

Derinleştirilen sormaca çerçevesinde bakir detaylar ortaya imdi. Teşekkül üyesi kadınların huy sitesi aynı içtimai medya programlarından özellikle tatilcileri maksat aldıkları tespit edildi. Teşekkül üyesi kadınların mağdur erkeklerle yazışarak buluştukları, peşi sıra teşekkül üyesi pres sahibi ve çalışanları ile alay malay akım ederek eğlence mekanlarına götürdükleri belirlendi. Şeb böylecene ise mağdurlardan fahiş hesabı cebren ödettiren teşekkül üyeleri, itiraz edenleri ise çarpma ve gasp ettikleri öğrenildi.

2 ilde 5 adrese eşzamanlı ameliyat yapıldı

Düzenlilik Kısım Amirliği ekipleri örgüte ilişkin Ankara ve Alanya’daki 5 adrese eşzamanlı ameliyat düzenledi. Cerrahi Müdahale çerçevesinde 4’ü kadın 9 güç gözaltına makbuz. Sülale ve işyerlerinde yapılan aramalarda örgüt içerisinde kullanılan dokümanlar ele geçirildi. Sormaca çerçevesinde İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Eskişehir, Karaman, Malatya, Burdur, Konya ve Bursa’dan haddinden fazla sayıda mağdur olduğu öğrenildi. Mağdurlar ifadelerinde korktukları için şikayetçi olmadıklarını söyledikleri belirtildi.

Öte yandan, emniyetteki işlemlerinin arkası sıra 9 nahoş adliyeye gönderme edildi. – ANTALYAShare: