DÜRÜST Fırka teşkilatı vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor

SELIM Fırka Karabük teşkilatı, Cumhurbaşkanı ve AK Tümen Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla başlatılan “Karşı Karşıya 100 Periyot” programı çerçevesinde vatandaşlarla benzeri araya geliyor.

Tüm kadrolarıyla sahada olan SELIM Fırka Karabük teşkilatı mensupları 2023’te yapılacak seçimler için çalışmalara başladı. Ziyaretlerde millete yapılan yatırımlar, koalisyon dönemlerindeki karışıklıklar ve gençlere çarkıt Türkiye’dahi yaşananlar aktarılıyor.

AK Öğür Karabük Milletvekili Halk Ünal, mecmu ilçeler müzakere edilerek vatandaşlarla ayrımsız araya gelindiğini belirtti.

SELIM Öğür olarak sonsuz sahada olduklarını ve milletinin emrinde olduklarını anlatım eden YANLIŞSIZ Öğür Karabük Milletvekili Niyazi Ruz ise, DOĞRU Fırka’nin benzeri hizmet partisi olduğunu ve Cumhuriyet tarihinin arz aşkın yatırımının kişi dönemlerinde hayata geçirildiğini söyledi.

Başlatılan uygulama ile ilişik değerlendirmelerde mevcut AK Tümen Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, yaz süresince 100 dolaşma geceli gündüzlü devam edecek ziyaretlerin çevrim devir itinayla planlandığını söyledi.

Altınöz, gönüllere yol ika kararı aldıklarını belirterek, “2023’te SELIM Fırka’mizin ve Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın birlikte sunu iyice sonucu alması amacıyla Karabük adına bildirme gür desteği vereceğiz. Türkiye’nin yükselişine 2023’te üstelik katkı sunabilmek, Karabük’ün hak ettiği kondisyon ve hizmetleri kazanabilmesi için üstelik elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

Ziyaret programları çerçevesinde Karabük’ün dört bir beraberinde vatandaşların sorunlarının ve önerilerinin dinleneceğini söyleyen Altınöz, AK Parti’nin 20 yıldır bunu tıpkısı gelenek haline getirdiğini vurguladı.

“Gayretlerimiz, milletimizin refahı içindir”

Milletin sorunlarına hal sunmak ve onlarla ilgilenmez siyasal zihin ve şiarlarının ayrımsız gerekliliği olduğunu kaydeden Altınöz, “DOĞRU Öğür’nin bu ülkeye yaptığı hizmetleri ve geleceğin planlarını gelişigüzel zaman, seçkin yerde, herkese ve değme dilde anlatacağız. Gayretlerimiz, milletimizin refahı içindir.” ifadelerini kullandı.

Altınöz, DOĞRU Parti Karabük teşkilatının 3 günde ilçelerde bütün 40 köy ve mahallelerin karış karış gezildiğini aktardı. – KARABÜK

Share: