Denizli’de el savmak 3 liradan satışa sunulacak

Denizli’ye ‘Ahali Savsaklamak’ müjdesi veren Merkezefendi Şehremini Şeniz Doğan, bugün başkanlık ettiği Şehremaneti Divan Toplantısı’nda ekmeğin fiyatını oylamaya sundu. Fırıncılar Odası ile kolektif yürütülecek Merkezefendi Halk Aldatmak projesinde ekmeğin fiyatı 3 TL yerine belirlendi.

Cuma haset oylamaya sunularak komisyona havale edilen Merkezefendi Umum Paketlemek büfe yerleri ve fiyatı ile ait karar MHP ve SELIM Tümen’nin 15 red oyu, CHP, İYİ Parti, Yurt Partisi ve 1 bağımsız doğmak için hep 21 kabul akseptans oyu ile yürürlüğe girdi. Alınan kararda siktirici esnafın desteklenmesi ve ekmeğin fiyatının kavi haddinden fazla ilden henüz berduş olması ilgi çekti.

Küçük esnaf desteklenecek

Alınan divan kararı ile Merkezefendi Ahali Savuşturmak büfeleri konumlandırılırken süfli esnafın yakınında olmamasına özen gösterilecek. Saat esası ile yürütülecek Merkezefendi El Aldatmak büfeleri saat 06.30 – 08.30 aralığında bakım verecek. Bu saat aralığı ile aşağılık esnaf desteklenirken, gerçek gerekseme sahiplerine ulaşılmasına ehemmiyet verilecek.

İhtiyaç sahiplerine haleldar ve nitelikli ekmek sunulacak

Dezavantajlı mahallelerden başlayarak gerekseme sahiplerine sıkıntılı ve nitelikli savuşturmak sunacak Merkezefendi Ahali Atlatmak Projesi ile ait açıklamada mevcut Belediye Reisi Şeniz Doğan, “Merkezefendi’üstelik hemşerilerimizde krizin etkilerini budamak üzere çalışıyoruz. Mesai esasımızda ‘Ben yaptım oldu’ zihniyeti ile değil, odalarımızla birlikte “Kuma us” zihniyeti ile projelerimizi ortaya koyuyoruz. Bu projemizde da Denizli Fırıncılar Odamız ile birlikte çalıştık. Emeği güzeşte herkese teşekkür ederiz” açıklamasında bulundu. – DENİZLİ

Share: