Çeşme’de Reynmen rüzgarı esti

Ünlü şarkıcı Reynmen, geçmiş dönme Çeşme’birlikte tıpkısı beachte kalabalık tıpkısı hayran topluluğunun karşısında fon aldı. Konser öncesi etraflı kuyruklar oluşturan ve mekanı hıncahınç dolduran Reynmen hayranları, yekpare şarkıları artist ile alay malay hep tıpkı ağızdan söyledi.

Adlı hanende Reynmen, cemaziyelevvel öğle vakti saatlerinde Çeşme’üstelik tıpkısı beachte dinleti yöneltmek üzere yola çıktı. Çeşme’ye iri zorluklarla mevrut Renymen, yolda yaşadığı sıkıntıları hayranlarıyla da paylaştı. “Yolda gelirken ailemle alay malay olduğum arabanın lastiği patladı. Deminden herhangi bir molekül yolunda ve bundan sonra hep alay malay durma zamanı” diye konserine başlayan Reynmen, sahnedeki enerjisiyle izleyen herkesi büyüledi. Dev tıpkı koronun eşlik ettiği zinde artist, geçmiş şarkısı ‘Derdim Olsun’ u dinleyicilerle buluşturduktan bilahare ilk hayal aldığı saha olan beachte yeniden dinleyicileriyle buluşmanın kendisini haddinden fazla duygulandırdığını rapor etti.

Dört defa bis yaptı

Tüm çıkardığı parçaları liste başı olan Reynmen, ‘Ela’, ‘Derdim Olsun’, ‘Leila’, ‘Bonita’, ‘Melek’, ‘Yalan’, ‘Aşkım’, ve ‘Pare’ adlı şarkılarını söylerken, aralarda dinleyicileriyle kardeş kardeş etmeyi boşlama etmedi. Büyük ayrımsız katılma ve coşkuyla şarkılarını söyleyen Reynmen, vahim alkış ve bağlam şarkısında “Sahnemiz bitti amma şimdi gidersem, bana çokça kızarsınız. Doğrusu benim dahi bu güzelliği bırakmaya on paralık niyetim yok” dedi ve nazik alkış aldı. Dinleyicilerine faziletkâr enerjiyle ayrılalım dedikten bilahare dört kez bis özne Reynmen, ara sıra şarkılarını üstelik acapella kendisine seslendirdi.

Seyircilerini bu kat kendisi çekti

Konserin esasen sonuna kadar telefonlarıyla çekicilik yaptıklarını gören Reynmen, bu kere kendisi yıpranmamış nesil 360 basamak kamerayı alarak onları çekti. “Bilcümle siz beni çekiyorsunuz, ego üstelik sizi çekerek bu yadigâr ölümsüzleştirmek istedim. Temas güzeşte saniyenin tekrarı bulunmayan. Elleri kaldıralım, eğlenmeye geldik. Herkesi çekiyorum, bütün alay malay evire çevire tıpkı anımız olsun” dedi ve hayranlarını bu kat o görüntüledi. Dinleyicileriyle kurduğu bildirişim ile birlikte herkesi kendine hayran bırakan Reynmen, teşekkürname ettikten bilahare sahnesine son verdi. – İZMİR

Share: