Bursa haberleri: TDP Genel Başkanı Sarıgül, Binali Yıldırım ile Şamil Ayrım’ı görüşme etti

– TDP Genel Başkanı Sarıgül, Binali Sebep ile Kaplayan Ayrım’ı ülfet etti

İSTANBUL – Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Azerbaycan’üstelik gidiş geliş kazası geçirdikten sonraları Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne getirilen AK Fırka Genel Başkanvekili Binali Sebep, AK Parti İstanbul Mebus Şamil Ayrım ile Bartın’da maden faciasında yaralanan işçiler ve ailelerini hastanede mülakat etti.

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Azerbaycan’birlikte gidiş geliş kazası geçirdikten sonraları Başakşehir Çam ve Sakura Kent Hastanesi’ne getirilen YANLIŞSIZ Fırka Umumi Başkanvekili Binali Sebep ve İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım’ı mülakat etti. Sarıgül, arkası sıra hastanede kâin Türkiye Taşkömürü Kurumu Amasra Müessesesi’ne ilgilendiren maden ocağındaki patlamadan yaralı kurtulan işçiler ile yakınlarını görüşme etti. Sarıgül, sayrılarevi yetkililerinden yaralıların durumuna ilişik vukuf aldı.

Ziyaretin ardından gazetecilere açıklamalarda kâin Sarıgül, balaban bir ilçe atlatıldığını belirterek, “Iblağ Bakanlığımızı, başbakanlığımızı özne çok değerli hemşerim Sayın Binali Yıldırım başbakanımızı ülfet ettim. Basit çokça cesim bire bir kazayı atlatmışlar. Kazanın kamuoyuna yansıdığından de şişman aynı ilçe olduğunu gördüm. Siyasette nezaketi, zarafeti, insanlığı tek ahit doğrudan bırakmamak geçişsiz. Görüşleriniz, düşüncelerimiz farklı olanaklı amma bahis konusu insansa o insanlığın gereğini ve görevini katiyen namına getirmek lazım. Sayın başbakanımıza, milletvekilimize ayrımsız kez henüz eski olsun dileklerimizi sunuyorum. Allah’ım böyle kazaları tek kimseye göstermesin. Bu kaymakamlık kamuoyuna çokça belli belirsiz bir kaza kabilinden anlatıldı. Hocalarımızla konuşup gördüğüm kadarıyla büyük aynı kaymakamlık atlatmışlar. Şişman eski olsun” dedi.

Umumi Başbuğ Mustafa Sarıgül daha sonraları hastaneden ayrıldı.

Share: