Bizim Toptan’dan 15 günde 5 yıpranmamış salon

Türkiye’nin birleştirme toptan marketi Bizim Küresel, 15 günde açtığı 5 yıpranmamış mağazayla büyüklük genelinde 176 komutan noktasına ulaştı. Muş, Bartın, Batman, Diyarbakır ve Konya Seydişehir’dahi hizmete aldığı eskimemiş mağazalarla müşterilerine kaliteli ve konforlu aksata deneyimi sunmaya bitmeme ediyor.

Bakkal ve marketlerden oluşan geleneksel kanaldaki müşterilerinin birlikte ferdî müşterilere ve ‘Ev dışı istihlak (EDT)’ müşterilerine da bakım veren, Türkiye’nin lider kombinasyon global marketi Bizim Toptan, 15 günde açtığı 5 yıpranmamış mağazayla ülke çapındaki yatırımlarını sürdürüyor. Rastgele koşulda ‘müşterisinin yanı sıra olmayı’ öge edinen Bizim Toptan, açılışını yaptığı Muş, Bartın, Batman, Diyarbakır ve Konya Seydişehir mağazalarıyla mutluluk genelinde mecmu 176 komutan noktasına ulaştı. Bizim Küresel, sayısal kanallardan verilen siparişlerin mergup çağ ve saatte mağazadan tasdik alınmasını sağlayan ‘Tıkla Gel Al’ sayısal ısmarlama hizmetini kullanılmamış mağazalarında bile kullanıma sundu.

Çoklu geçek stratejisi, diri dijital altyapısı ve iz tedarikini sağladığı esnaf dostu hareket modeli Seç Market ile küresel marketçilik alanında pazarı şekillendirdiklerini belirten Bizim Global CEO’su Hüseyin Balcı şunları söyledi: “Eksiksiz hizmetlerimizi bileşimli zeka destekli dijital altyapımız ve değme kanaldan daim adına topladığımız izansız bildirimlerden elde ettiğimiz iç görülerle geliştiriyoruz. Hizmetlerimizi Türkiye genelinde yaygınlaştırmak amacıyla salon yatırımlarımızı geceli gündüzlü sürdürüyoruz. Bir yandan birlikte Ocak Dışı Tüketim müşterilerimize aracısız ulaşarak ayrıcalıklı bakım sunan PROSAF koca ekibimiz, ağır sıklet rekabetin yaşandığı bir pazarda müşterilerimize hususi avantajlarla servis vererek, ürün tedarikini ve dağıtımını gerçekleştiriyor. Müşterilerimiz farklı ihtiyaçları amacıyla birden fazla firmayla işlemek adına, bütün ihtiyaçlarını bir tane tıpkısı tedarikçiden istikbal fırsatına kavuşuyor. Emniyetli ve faziletli kalitede ürünlerimiz, geniş nişane ve bakım yelpazemiz, makul fiyatlarımızla müşterilerimizin ve ticaretin yanında olmaya, ülkemiz ekonomisine destek vermeye devam edeceğiz.” – İSTANBUL

Share: