Bir marka olarak Motorola

Motorola, profesyoneller ve meraklılar için en yenilikçi ve yüksek kaliteli telsizleri üreten ünlü bir Amerikan çok uluslu şirketidir. Şirket, sürekli olarak yeni telsiz modellerini güncellenen özellikleri, özellikleri ve fiyatları ile müşterilerine sunmaktadır.

Motorola telsizleri, el telsizlerinden profesyoneller için iki yönlü telsiz ekipmanlarına kadar çok çeşitli iletişim cihazlarını kapsar. Telsiz ekipmanları, dayanıklılıkları, güvenilirlikleri ve her durumdaki performansları ile bilinir.

Motorola Markası

Motorola, telsiz iletişimi konusunda iyi bilinen bir markadır. 50 yılı aşkın bir süredir bu işin içinde. Motorola telsiz serisi, en basitinden en gelişmişine kadar tüm serilerden modeller içerir.

Yeni nesil Motorola telsizleri dijitaldir ve 10 kilometreye kadar menzil sağlamak için tekrarlayıcılar ve alıcılarla çalışabilen PMR 446 ve DMR teknolojisini kullanırlar.

Ayrıca her bütçeye uygun geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. Örneğin, DP4401, DP4801’den daha ucuzdur ancak bazı işlevlerden yoksundur ve VX261’den daha ekonomiktir.

Ayrıca bu yazıda, okuyucuların kendilerine uygun telsizleri seçebilmeleri için Türkiye distribütör bilgileri ile birlikte Motorola telsizlerinin bazı özellikleri de verilmektedir!

Motorola, hem özel hem de profesyonel kullanım için telsizler üreten tanınmış bir markadır.

Motorola telsizleri dayanıklılıkları ve kaliteleri ile bilinir. Bu telsizler hobiciler, yürüyüşçüler, hastaneler ve daha birçok hayatın farklı alanlarında kullanılmaktadır. Şirket ayrıca, belirli amaçlar için özel olarak oluşturulmuş Motorola telsizlerinin farklı modellerini, değişen özellik ve fiyatlarla sunmaktadır.

Telsiz Özellikleri: Motorola telsiz Türkiye distribütörü

Motorola telsiz modelleri, Motorola’nın kablosuz, ses, veri ve kamu güvenliği çözümleri portföyünün bir parçasıdır. Askeri, kamu güvenliği ve ticari kurumların yanı sıra bireyler için çeşitli iki yönlü telsiz modelleri sağlarlar.

HDX serisi: HDX serisi, tüm dünyada kolluk kuvvetleri tarafından kullanılan en popüler Motorola telsizlerinden biridir. Bunlar, askeri operasyonlar ve doğal afetler sırasında kullanılabilen sağlamlaştırılmış iki yönlü telsizlerdir. HDX serisi, güç olarak 25 watt’tan 2 watt’a kadar değişen farklı özelliklere sahip on modele sahiptir. Her model bir IP54 koruma derecesine sahiptir; bu, toz geçirmez ve su jetlerine karşı su geçirmez oldukları anlamına gelir. Güçleri 25 watt ile 2 watt arasında değişen modeller.

DP serisi: DP serisi altında üç model vardır; için dijital güvenlik kodlarıyla 8 kanala kadar sağlayan sırasıyla DP4801, DP4401EX Atex ve Dp3661

Motorola, 1928’de kurulmuş bir Amerikan çok uluslu telekomünikasyon şirketidir. Şirket, bir araba telsizini piyasaya süren ilk şirket oldu. 1980’de Motorola, telsizler ürünlerini ilk kez Avrupa, Japonya ve Güney Amerika’ya ihraç etti ve ayrıca dünyanın ilk iki yönlü tüketici telsizini tanıttı.

Firmanın telsiz ürün yelpazesi, üzerinde fonksiyon bulunan bir cep telefonu ile artırılmıştır. Bunu, 1989’da ortaya çıkan dünyanın ilk taşınabilir telefonu ve 1994’te Motorola’nın iki yönlü çağrı sistemini tanıtması gibi yenilikler takip etti.

Share: