Bektaş: “Lige 3 puanla koparmak istiyoruz”

Samsunspor Maharet Direktörü Alay Bektaş, “12 Ağustos Cuma haset ligin küşat maçını oynayacağız. Deplasmanda Altay’ı yenip lige 3 puanla kullanmak istiyoruz” dedi.

Kayseri ve Bolu kampından sonradan çalışmalarına Samsun’birlikte devam ettiklerini tamlayan Ustalık Yönetmen Küçümseme Bektaş, “Kayseri ve Bolu’da çokça bereketli bir dinlenme kampı dönemi geçirdik. Peşi Sıra Samsun’a gelerek burada bile pir çalışmalarımız oldu. Kamplar boyunca toplanmış 4 hazırlık maçı oynadık. Burada skorlardan çok takımdaki oyuncuların sahaya yansıttıklarını gördük. Uyguladığımız sistemi oyuncuların elbet yaptıklarını, eksiklikler varsa nerelerde olduklarını gördük. Kamp çalışmalarımız Çorum FK maçı ile tamamlandı. Takımımız bugün izin kullanacak ve yarından itibaren üstelik ligin açılış maçını oynayacağımız Altay maçı hazırlıklarına başlayacağız” dedi.

“Camiayı, taraftarı, şehrimizi bahtiyar etmekle yükümlüyüm”

Taraftara üstelik seslenen Alay Bektaş, “Camiayı, taraftarı, şehrimizi mutlu etmekle yükümlüyüm bunun için buraya geldim. Bilcümle gayretimizle de çalışıyoruz. Altay maçından sonradan kişi evimizde Eyüpspor ile oynayacağız. O maçta taraftarımızın tribündeki yerlerini alacağından eminim. Taraftarımız arkamızda itici aheste olduktan sonra tığ zat evimizde güzelce sonuçlar alırız. Taraftarımızın desteği bize büyük ağırbaşlı veriyor. Altay maçını inşallah biz kazanıp geldiğimizde taraftarlarımızın 19 Mayıs Stadyumunu dolduracaklarından hiç şüphem bulunmayan” diyerek konuştu.

“Lige 3 puanla gidermek istiyoruz”

Son oynadıkları Çorum FK maçını değerlendiren Bektaş, şunları söyledi:

“Çorum FK ile oynadığımız hazırlık maçında skordan çokça oyuncuların sahadaki duruşunu ve istenileni yapıp yapamadıklarını gördük. Takımımızın oyunu kurması, pasları ve akın çalışmalarını gördük. Umumi anlamda oyuncularımızın istediklerini yaptıklarını gördük ve bu dahi bizi sevindirdi. 12 Ağustos Cuma Namazı günü ligin açılış maçını oynayacağız. Deplasmanda Altay’ı yenip lige 3 puanla yolmak istiyoruz.” – SAMSUN

Share: