Antalya’da kazada ölen ana ile evinde geberik kâin oğlunun cenazeleri Ordu’da defnedildi

Muğla’daki evinde ölü mevcut gönül ile cenazesini almaya giderken meydana gelen gidiş geliş kazasında hayatını kaybeden annesi, memleketleri Ordu’da akıbet yolculuklarına uğurlandı.

Muğla’da dinamik Onur Halıcı’nın (27) evinde ölü bulunduğu haberi üstüne yakınlarıyla Gaziantep’ten yola çıkan ve Antalya’daki trafik kazasında yaşamını yitiren ana Emine Halıcı (56) ile oğlunun cenazeleri, Ordu’nun Çaybaşı ilçesine getirildi.

Anne ile oğlunun cenazesi, Çaybaşı Tarz Camisi’nde öğle vakti kılınan cenaze namazı sonrası Hapis Mahallesi’ndeki aile kabristanlığına defnedildi.

Cenaze törenine, Halıcı ailesi ve yakınlarının birlikte Çaybaşı Şehremini Hüseyin Semirtilmiş ve vatandaşlar katıldı.

Olay

Akseki Manavgat kişmiri yolu Çoluk Çocuk Mahallesi düz 18 Son Teşrin Cuma Namazı haset, Hayrettin Denizköpüğü yönetimindeki 27 ADR 221 plakalı araba ile Mesut Seyfi idaresindeki 41 U 8335 plakalı kamyonet çarpışmıştı.

Kazada, araba sürücüsü Hayrettin Patal ve yanındaki Emine Halıcı olay durumunda yordamsız, bire bir araçtaki Merve, Emine ve Nazlı Özdemir, pikap sürücüsü Sevinçli ile Iğ ve Kahraman Mürtefi Seyfi yaralanmıştı.

Emine Halıcı’nın kaymakamlık sırasında, evinde ölü kâin oğlunun cenazesini kabul etmek üzere Gaziantep’ten Muğla’ya gittiği belirlenmişti.

Share: