AK Öğür Genel Komutan Yardımcısı Kandemir, Ardahan’da

DOĞRU Tümen’de 3 Adım yer, İlçe Başkanları Toplantısı SELIM Tümen Umumi Başbuğ Yardımcısı Erkan Kandemir başkanlığında gerçekleştirildi.

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Ardahan’a mevrut Umumi Başkan Yardımcısı ve Organizasyon Başkanı Erkan Kandemir, YANLIŞSIZ Fırka Ardahan İl Başkanı Kaan Koç ve partililer yoluyla karşılandı.

İlk namına İl Başkanı Kaan Koç’u makamında ziyaret ederek yapılan emek ve projeler üzerine vukuf düzlük Kandemir, sonrasında ise 3 Merhale İlçe Başkanları ve düzenleme mensupları ile derinti yaptı.

Toplantının küşat konuşmasını işleyen DÜRÜST Fırka Ardahan İl Başkanı Kaan Belletici, 3 aşama İlçe Başkanları ve teşkilat mensupları ile hararetli ve iri kadro adına bire bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Belletici, “Teşkilatımız ile birlikte kesintisiz demeden sahada çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. İlk günkü ülkü bilinci ve evvel günkü aşk ile… Bütün vurguladığımız kadar davamız bir, hedefimiz 2023.” ifadelerini kullandı.

Kandemir ise Ardahan’a şişman önem verdiklerini ve düzenleme mensuplarına güveninin kül olduğunu aktararak, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ardahan’da 3 merhale yer yönetimimizle bir araya geldik. İlimizin sorunlarını, hal önerilerimizi ve çalışmalarımızı enformasyon ettik. Teşkilatlarımız, mücadelemizi milletimize anlatmaya bitmeme edecek. Allah’ın izniyle 2023’de baştan kazanacağız. YANLIŞSIZ Tümen kazandıkça Türkiye kazanacak. Teşkilatımızın birliği, beraberliği ve heyecanı daima olsun.” – ARDAHAN

Share: