Ahmet Atak: “Buradaki Mücahede Hırsızlığının Sorumlusu Dürüst Fırka İktidarıdır”

CHP Umumi Komutan Yardımcısı Ahmet Akın, KPSS’nin fek edilmesiyle ilişkin “İstismar etmedikleri tek kayran kalmadı. Buradaki himmet hırsızlığının sorumlusu, AK Fırka iktidarıdır. Evlatlarımızın çalınan yarınlarının hesabını araştırmak, boynumuzun borcudur ve hesabını soracağız” dedi.

CHP Genel Komutan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, ÖSYM Başkanı Bayram Mürtefi Ersoy’un KPSS’nin bozma edildiğini açıklamasının ardından konuya ilişik açıklama yaptı. Akış’ın açıklaması şöyle:

“KPSS skandalıyla gelişigüzel gece yarısı, Recep Tayyip Erdoğan marifetiyle görevden alınıp yerine atanan ÖSYM Başkanı Meze Yüce Ersoy, KPSS’yi tağyir etti. Gelinen dideban, çok amma çokça keskin aynı tabloyu ortaya koyuyor. Ülkemizin, zahir ayrımsız iktidarın elinde savrulduğu gerçeği ve bu gerçeğin hepimizin yüreklerini yaktığını ortaya koyuyor. Bittabi yakmasın kim? Varını yoğunu evlatları üzere feda fail asıl ve babalar, geceli gündüzlü demeden himmet harcayıp, benzeri iş umudu yeşertip geleceğe hazırlanan evlatlarımız bahis konusu.

“EVLATLARIMIZIN ÇALINAN YARINLARININ HESABINI KRITIK ETMEK, BOYNUMUZUN BORCUDUR”

Çalınan sorular mı elden? Faydalı. Ülkemizin teminatı evlatlarımızın geleceği çalınıyor. Antrparantez bu hırsızlıklar, bu skandallar ilk dahi değil. İstismar etmedikleri tek düz kalmadı. Buradaki mücahede hırsızlığının sorumlusu, YANLIŞSIZ Tümen iktidarıdır. Evlatlarımızın çalınan yarınlarının hesabını kritik etmek, boynumuzun borcudur ve hesabını soracağız.”Share: