DÜRÜST Parti Genel Başbuğ Yardımcısı İleri, partisinin Balıkesir yer başkanlığını konuşma etti Açıklaması

DOĞRU Fırka Umumi Başbuğ Yardımcısı Ömer İleri, “Cumhurbaşkanı’mızın liderliğinde dış politikada bile çok aheste başarılara imza atan bir ülke haline geldik. Kilit benzeri ülkeyiz. Global aktör olma amacında hemen ilerliyoruz.” dedi.

İleri, partisinin Balıkesir İl Başkanlığını ziyaretinde gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye’nin uran alanında birçok balaban atılımlar yaptığını söyledi.

Çalışmaların dokunaklı süreçlerden geçirildiğini anlatan İleri, “Bu planlama kapsamında yeri geliyor heybet bu süreçleri yürütecek kurumları hayata geçiriyor. Yeri geliyor önemli defa haritaları oluşturuyor. Yeri geliyor herif kaynakları eklemek noktasındaki çeşitli programları hayata geçiriyor. Yeri geliyor altyapı, Ar-Ge merkezi, girişimcilik merkezleri noktasında elini taşın altına koyuyor. Bu noktada çokça şükür ülkemiz balaban bir uzaklık katetti.” diye niteleyerek konuştu.

Muhalefetin, Türkiye’de yapılan çalışmaların birçoğunu münasebetsiz şekilde eleştirdiğini anlatım fail İleri, şunları kaydetti:

“Türkiye amiyane haddinden fazla adamakıllı haberlerle da gündeme geliyor. Tahıl koridoru bunların güzel bir örneğidir. Cumhurbaşkanı’mızın liderliğinde aut politikada da çokça yavaş başarılara imza atan benzeri devlet haline geldik. Kilit bir ülkeyiz. Toptan aktör olma uğrunda serian ilerliyoruz. Yeniden serencam tıpkı güncel gelişme KPSS konusu malum gündemde. O konuyu izleme ediyorsunuz. Cumhurbaşkanı’mızın liderliğinde şevket mekanizması gençlerimizin yanındadır ve hep süreçler olması gerektiği şekilde işletilmektedir.”

İleri, Türkiye’nin çok bunaltıcı potansiyele cemaat olduğunu ve kebir başarılara imza atacağını söyledi.Share: