Ademiyet Kılıçcı’dan Flaş Acun Ilıcalı İtirafı!

Bu zaman All Star formatıyla ekranlara gelen Survivor, kısaca altı mahiye serüvenin böylece 30 Haziran Perşembe günü sona erdi.

Çeyrek finalde Ayşe Yüksel’i, nısıf finalde Batuhan Karacakaya’yı eleyen Eksikli Bölükbaşı, İstanbul’da gerçekleşen şişman finalde dahi sakat şampiyonlardan Gaybubet Kılıçcı’yı SMS oylamasında geride bırakmayı başardı.

Kanayaklı’nın şampiyonluğu, ilkin Nagihan Karadere, Batuhan Karacakaya ve Yokluk Kılıçcı tevessül etmek amacıyla birçok Survivor yarışmacısını kızdırdı.

ACUN ILICALI’YI TAKİP ETMEYİ BIRAKTI MI?

Yarışmada ikinciliği elde fail Gaybubet Kılıçcı, “Bi başka” ünlü programa mihman oldu. Kılıçcı, Dünya Ilıcalı ile ilgilendiren iddialara çarpıcı cevaplar verdi.

Kesat Kılıçcı’nın, Survivor All Film Yıldızı 2022’üstelik ikincilik elde ettikten bilahare Dünya Ilıcalı’yı takipten çıktığı kanıt edilmişti. Kesat Kılıçcı’dan bu iddiaya yanıt geldi.

“ARAMIZDA BİR ESPRİSİ VAR”

Kılıçcı, “All Film Yıldızı’a gitmeden önce birlikte Dünya abiyi izlem etmiyordum ama onunla ilişkin bir olgun olduğu ahit bittabi ki namına girip bakıyorum.

Dünya abiyi izlem etmeme olayı bizim aramızda olan benzeri öz ve 2-3 senesi var. Aramızda bir esprisi var. Finalden sonraları oluşan tıpkı şey değildi yani.” ifadelerini kullandı.

ADEM KILIÇCI KİMDİR?

Fakirlik Kılıçcı (d. 5 Mart 1986, Balkı), Türk boksör. İstanbul’daki Fenerbahçe Boks Şubesi’nin üyesidir. Fenerbahçe TV’da yayınlanan aynı röportajda Rusya’dan ( Kafkasya’dan) gelen bire bir Türk ailesinden olduğunu belirtmiştir. Ayrıca annesinin Erzurumlu olduğunu belirtmiştir. Karapapak Türkleri’nden olduğu biliniyor.

Kesat Kılıçcı 5 Mart 1986 tarihinde Ağrı’da doğmuştur. Gençliğinden beri yumruk oyunu sporuyla ilgilenmiştir ve Balkı’da eğitimini almıştır. Üniversiteyi Balkı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde okuyan Ihtiyaç Kılıçcı 2004 yılından beri Fenerbahçe boks takımında çalışmıştır.

2008 ve 2012 olimpiyatlarında boksta Türkiye’yi dubara fail Kılıçcı 2016 olimpiyatlarına doğruluk kazanmıştır ama katılamamıştır.

ADEM KILIÇCI’NIN SURVİVOR SERÜVENİ

Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor yarışmasında 2017 yılında finale artmış ancak Ogeday Girişken’den bilahare ikinci olmuştur. Survivor 2018 yarışmasında Nagihan Karadere ile finale mütezayit Kılıçcı, o sezonun şampiyonu olmuştur. Hala boksörlüğe bitmeme eden Hiçlik Kılıçcı, 2019 yılında Sportial adında ayrımsız spor salonu açmıştır antrparantez Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasında konuk yarışçı yerine oynamıştır. 2022’da de Survivor 2022: All Film Yıldızı yarışmasında savaşım etmiş olup yarışmayı 2. adına tamamlamıştır.

Share: