Temel ve bebeğinin hayatını kaybettiği feci kaymakamlık düzenlilik kamerasında

Çorum’bile aynı kamyon ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen gidiş geliş kazasında esas ve bebeği hayatını kaybetti, ata yaralandı. Elim ilçe asayiş kamerasına yansıdı.

Kaymakamlık, İskilip kavşağında meydana geldi. İddialara bakarak, Sinan D. yönetimindeki 27 AGR 230 plakalı bir kargo şirketine ilişkin kamyon, Fatih Benli’nin kullandığı 06 FB 0849 plakalı makine ile çarpıştı. Kazada makine sürücüsü Fatih Benli ve otomobilde mevcut eşi Hanım Benli yararlanırken, kızı Ayşe Zümra Benli olay yerinde hayatını kaybetti. Kazada yaralanan Fatih ile eşi Hanım Benli, ambulansla Eti Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Bilimi ve Araştırı Hastanesi’ne kaldırıldı. Ana yapılan yekpare müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Fatih Benli’nin merkeze merbut Düvenci Beldesi’nde imam olarak görev yaptığı öğrenildi.

Üzücü kaza düzenlilik kamerasında

Öte yandan ana ve bebeğinin hayatını kaybettiği hazin kaza güvenlik kamerasına yansıdı. Ilçe de al çırağ ihlali yaptığı ihlal fail kamyon otomobile çarpıyor. Çarpmanın etkisiyle savrulan makine savrulan makine mutedil refujde tenvir direğine çarptığı görülüyor.

Kazanın ardından kamyon sürücüsü gözaltına makbuz. – ÇORUMShare: