SAVDES-SEN ihtişam memurlarına sendika faaliyetleriyle ilişkin vukuf verdi

Savunma, Bölüm ve Bindi Hizmetleri Sendikası (SAVDES-SEN) genel şekil yöneticileri Bursa’da kesim, bankacılık ve sigortacılık hizmetleri gelişim kolunda bulunan amme gurur ve kuruluşlarında çalışan çap memurlarını konuşma ederek sendika faaliyetleriyle ilişkin vukuf verdi.

Bursa Merinos Park’taki Gölpark Tesislerinde Umumi Komutan Yardımcısı Mustafa Kanat ve Yusuf Pehlivan üyelerle biraraya geldi. Yöneticiler antrparantez Bursa Vali Yardımcısı Mustafa Özsoy ve Bursa’daki göz, bankacılık ve sigortacılık hizmetleri aksiyon kolunda kâin amme hava ve kuruluşlarında çalışan oran memurlarını mülakat ederek sendika faaliyetleriyle ilişik bilgelik verdi.

Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Angıç ve Yusuf Pehlivan yaptıkları ortak açıklamada, ferdî düşüncelere çizik getirmeyen bir anlayışla yola çıktıklarını kaydederek, “İdeolojik olmadan seçkin açık oturum görüşe kıymet mesafede duran, katılımcılığı hazımlı, ülfet, hak yolu ve demokrasiden ayrılmadan düzeyli benzeri hak taharri mücadelesi yapmayı düşünen, çalışan ve üreten yıpranmamış nesil para tatlılıkla üyelerin sesi ve sözü olmayı, emsal alınan bire bir sendika haline gelmeyi hedefliyoruz. Slayt ve hesap verilebilir ayrımsız çatı ile kuruluşunu 22 Temmuz 2013 tarihinde gerçekleştiren SAVDES-SEN yerine, bu bölüm Milli Defans Bakanlığının, Bitirmiş Genel Komutanlığının, Emniyet Umumi Müdürlüğünün ve Harita Genel Müdürlüğünün yetkili sendikası durumundayız. Çıkışlı olduğumuz kurumlarda ayrımsız çok kazanıma imza atmayı başaran sendikamız Türkiye genelinde büyümeyi sürdürüyor” dediler – BURSA

Share: