Kılıçdaroğlu Depremde Yaralanan Yurttaşları, Hastanede Müzakere Etti: “Alay Malay Bu Baskı Günleri Aşarak Yıkılan Kentlerimizi Omuz Omuza Ayağa…

CHP Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu, depremde yaralanan ve Ankara Bilkent Site Hastanesi’nde tedavileri süren yurttaşları konuşma etti. Kemal Kılıçdaroğlu, “Yaralarımızı alay malay saracağız. Gelişigüzel bu baskı günleri aşarak yıkılan kentlerimizi bile ayağa kaldıracağız” mesajını yayınladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Servi Kılıçdaroğlu ile alay malay hareket bölgelerinden Ankara Bilkent Site Hastanesine getirilen yaralı yurttaşları görüşme etti. Kılıçdaroğlu’na CHP Umumi Sekreteri Selin Sayek Böke eşlik etti.

Kılıçdaroğlu, ziyarete ilişkin sosyal iletişim araçları hesabında şu mesajı yayınladı:

“Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’nde tedavileri süren depremzede vatandaşlarımızı eşim Servi Bayan ve Umumi Sekreterimiz Selin Sayek Şampiyon ile gelişigüzel ziyaret ettik. Yaralarımızı gelişigüzel saracağız. Gelişigüzel bu print günleri aşarak yıkılan kentlerimizi alay malay ayağa kaldıracağız”

Share: