Ilenme Nerede 6. Çağ Tanıtma Filmi

Bursa’nın önde gelen ailelerinden Bilgili ve Seniha Şerbetlioğlu ‘nun darülfünun okumaları amacıyla İstanbul’a gönderdikleri üç oğlu, onların tek dahi durum etmediği ayrımsız hanay yaşar.

Ortanca oğulları Murat ünsiyet okuması gerekirken hayattaki herhangi bir şeyi bahse çeviren tıpkı kupon bağımlısıdır. Mühendislik okuduğunu zannettikleri beribenzer oğulları Ömer ise barlarda çalışan bire bir müzisyen olmuştur. Arz iri oğulları Ferit ise tababet fakültesini ailesinden bihaber fire bırakmış, babasının parasıyla onma imkânsız aynı çapkına dönüşmüştür.

Bütün hayatı kadınlar olan gönül avcısı, yakışıklı ve taze kızların dünyaevi hayali kurduğu Ferit, kızların ilgisi karşısında şımarık bir yavru üzere eğlenir ve katiyen tek biriyle yetinmez. Birbirinden farklı kulvarlardaki üç farklı kızı birlikte sevmiş hepsini da ustalıkla hile etmiştir. Ta kim Zehra ile karşılaşana kadar. Burçak, Nihal, ve Merdiven aldatıldıklarını ayırt ettikleri zaman, tıpkısı araya gelip bir öç planı kurarlar. Ferit onların kalbini şüphesiz kırdıysa, onlar birlikte Ferit’in kalbini kıracaklardır.

Yapım: 10. Ev

Yapımcı: Suavi Doğan

Direktör: Bülent İşbilen

OYUNCULAR

Oktay Çubuk

Nil Keser

Tarık Pabuççuoğlu

Ayşe Kökçü

Ferit Aktuğ

Derya Alabora

Aycan Koptur

Korhan Herduran

Batuhan Sert

Asena Keskinci

Merve Nur Bengi

Miray Akal

Ahsen Türkyılmaz

Cenker Parafin

#AhNerede

Share: