Ilçebay Eş, köy ziyaretlerini sürdürüyor

Muş’un Tütsülü Kaymakamı ve Uray Başkan Vekili Mehmet Oğuzhan Familya, köyleri ülfet ederek vatandaşların ülkü ve taleplerini dinliyor.

İlçe Inanma Başöğretmen Vekili Mehmet Sivri ve İlçe Jandarma Komutanı Cingöz Mümessil Astsubay Başçavuş Tayfun Bektaş ile Kırkgöze, Sögütlü, Ericek ve Çaygeldi köylerini konuşma fail Eş, vatandaşlarla tıpkı araya geldi.

Muhtarlardan köyleri ile ilişik taleplerini dinleyen Eş, amaçlarının köylere hizmetin bildirme iyisini ve yeryüzü kalitesini alışmak olduğunu söyledi.

Vatandaşların hizmetlerden cemi anlamıyla yararlanmalarını sağlamaya çalıştıklarını tamlayan Sülale, şunları kaydetti:

“Muhtarlarımızla, yaptığımız toplantılarda ve programlarda sıkça bir araya geliyoruz. Sorunları ve sıkıntıları durumunda kaldırmak ve çabucak büzüşmek evcil yönetimin ferah şekilde uygulandığının göstergesidir. Durumunda yapılan tetkikat sebebiyle devletimizin yatırımlarını ve sunduğu imkanları yakından izlem etmekle beraber, çözülemeyecek kabilinden görünen problemlerin gelişmemiş vadede çözüme ulaştığını görüyoruz. Edindiğimiz tecrübeler, durumunda ve zamanında yönetişim uygulamalarımızla vatandaşlarımıza doğrudan ulaşıyoruz. Köylerimizdeki tarım ve hayvancılık hesabına yapılan faaliyetleri da yakından izlem ediyoruz. Devletimizin sunduğu imkanlar ve yatırımlar doğrultusunda üreticilere gereken desteği veriyoruz.”

Share: