Esenyurt’ta yön bağımlısı zihayat yılgı saçtı: Polise döner kebap bıçağı sallayıp çevredeki vatandaşları böyle kovaladı

Esenyurt’ta bap bağımlısı tendürüst yılgı saçtı: Polise döner bıçağı sallayıp çevredeki vatandaşları hakeza kovaladı

Döner bıçaklı saldırganın o dehşet anları ise el telefonu kamerasına yansıdı

İSTANBUL – Esenyurt’ta bap bağımlısı bir güç eline aldığı döner kebap bıçağıyla sokağa çıkarak ortalığı birbirine kattı. Kendisini ikna etmeye etkin polise bıçak sallayan nefer, elan bilahare çevredeki vatandaşları kovaladı. Şahıs benzeri süre sonra ikna edilip polis merkezine götürülürken, yaşanan o dehşet anları kameraya yansıdı.

Olay, akşam saatlerinde Esenyurt Fatih Mahallesi Bahçeyolu Caddesinde yaşandı. İddiaya göre, Selami Ş. mızrap özellik kullandıktan sonraları eline döner sermaye bıçağı alarak sokağa daha çok. Üstünü çıkaran herif elindeki döner kebap bıçağı ile çevreye tehditler savururken, diğer elindeki bıçakla birlikte ara sıra kendisine kötülük verdi. İhbar üstüne olay yerine keyif ve polis ekibi atıf edildi. Fenomen namına mevrut polis güçleri ekipleri belde güvenliğini sağladıktan sonraları öfkeli adamı kandırma çalışmalarına başladı.

Polise ve vatandaşlara bıçak salladı, o anlar kamerada

Selami Ş. polis ekiplerine ve vatandaşlara bıçak sallayarak kendisinden uzak durmalarını söyledi. Ekipler yaklaşık tıpkısı saatlik inandırma çalışmasının arkası sıra nefer polis güçleri ekipleri yoluyla gözaltına alındı. O enerjik dakikalar çevredeki vatandaşların cep telefonu kameralarına yansıdı.

(VEG-FT-MB-Share: