DÜRÜST Fırka Takım Başkan Vekili Elitaş, “Kayseri OSB Türkiye’nin alım kaynağı”

YANLIŞSIZ Tümen Ekip Başkan Vekili, Geçmiş Dönme Ekonomi Bakanı ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Kayseri Tevhit Sanayi Bölgesi Umumi Heyet Başkanı Mehmet Yalçın ve Yönetim Kurulu Üyelerini konuşma etti. Elitaş, bakir yönetime muvaffakiyet dileklerinde bulundu ve Kayseri OSB’nin Türkiye’nin gurur kaynağı olduğunu söyledi.

DOĞRU Parti Grup Komutan Vekili Mustafa Elitaş’ın ziyaretinde DOĞRU Öğür İl Başkanı Şaban Çopuroğlu bile saha aldı. Kayseri OSB Yönetimine esaslı olsun dileklerinde mevcut Elitaş; “Kayseri OSB Türkiye’nin alım kaynağı. Bir Tane ayrımsız alanda kurulmuş ülkemizin sunu iri OSB’si. Sanayicilerimizin taleplerini bizlere ulaştırdığınızda bu talepleri elimizden geldiğince yerine getirmeye çalışıyoruz. OSB Yönetimine yapacakları çalışmalarda başarılar diliyorum” dedi.

Kayseri Kombinasyon Uran Bölgesi Umumi Heyet Başkanı Mehmet Sarp da iri ziyaretleri için Mustafa Elitaş’a teşekkürname etti ve biricik amaçlarının sanayiciler tarafından sunulan görevi alınlarının akıyla hesabına tefhim etmek olduğunu söyledi. Başkan Yalman, sanayiciye angarya olan değil sanayicilerin yükünü kayran bir dümen anlayışıyla çalıştıklarını kaydetti. – KAYSERİ

Share: