Bu kadarına pes! Bütünü aynı oldu, 14 yaşındaki kızı saçlarından tutup dövdü

27 Şubat Pazartesi haset saat 13.30 sıralarında Benzer Mahallesi’nde kâin 75. Sene İlköğretim Okulundan sâdır 7. dershane öğrencisi 14 yaşındaki N.K., ayrımsız okuldan bir grup kız öğrencinin saldırısına uğradı.

O ANLARI KAYDEDİP PAYLAŞTILAR

Kızlar tıpkı taraftan N.K.’yi saçlarından tutup darbederken, arkadaşları üstelik bu anları telefon kamerasıyla kayda aldı. Kayda alınan görüntüler sosyal medya üzerinde paylaşıldı.

AİLESİ ŞİKAYETÇİ OLDU

Olayın arkası sıra namına saldıranlarla aynı okulda okuyamayacağını, kendisine saldıranların cezalandırılmasını isteyen N.K., babası ve annesiyle birlikte Şelale Polis Güçleri Karakoluna gelerek şikayette bulundu.

“ONLARIN ELİNDEN PRINT ALDILAR BENİ”

Arkadaşları eliyle zorbalığa uğradığını tamlayan N.K., “Durdukları yerde benimle ‘Sen çok kötüsün, sen iğrençsin’ üzere sözlerle benimle dolma geçiyorlar. Okuldan çıktığımda benim arkamdan gelip bana vurdular, tekme attılar, saçlarımdan çektiler. Elimi saçıma attığımda saçlarımın döküldüğünü gördüm. Bizi esnaf zorla ayırdı, onların elinden aldı beni. Hepsinden şikayetçiyim. Ben bundan sonra onlarla tıpkı okulda ihata etmek istemiyorum. Beni darbettikleri anları kaydedip toplumsal medyada paylaşmışlar, bilcümle okula yaymışlar” diyerek konuştu.

“HİÇ Mİ ALLAH KORKUNUZ NAMEVCUT?”

N.K.’nin sili kızları olmadığını, annesi ve babasının bırakması nedeniyle 3 aylıkken alıp evlat edindiklerini belirten Cengiz Mecnunca, “Benim kızımı okuldan çıktıktan sonraları yolda benzeri kız grubu çete olup dövmüşler. Benim kızım saf annesini on paralık tanımadı. Benim 5 devam temiz çocuğum var. Ego bu kızımı onlardan ayırmadığım kabil esas-cet özlemi yaşamasın diyerek elan aşkın itina gösterdim. Ego buradan kızıma kıyanlara sesleniyorum, bittabi kıydınız bu kıza, tek mi Allah korkunuz yok? 5 kişi bir çocuğu dövmeye utanmıyor musunuz? Ben buradan anne-babalara sesleniyorum; çocuğunuz nereye gidiyor, kimlerle beraber izleme edin. Ben 25 almanak gardiyanım. Ego o çocukların lacerem hapse düştüklerini görüyorum. İlgisizlikten ve sahipsizlikten. Herhangi Bir molekül mal vermeyle, ‘Hadi koçum okula git’ demeyle olmuyor. İyi düşünün; bu gelecek bizim, bu kollar bizim. Evvel akşam ezanı olayı öğrendiğim andan beri benim gözüme uyku girmedi” şeklinde konuştu.

Share: