Başkan Vidinlioğlu: “Geleceğin hararetli Kastamonu’sunu birlikte inşa edeceğiz”

Cihet pazarını müzakere eden Kastamonu Belediye Reisi Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, “Geleceğin kıpırdak Kastamonu’sunu alay malay mensur edeceğiz” dedi.

Kastamonu Belediye Reisi Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, İnönü Mahallesi’nde kurulan Salı Pazarı’nı görüşme ederek esnaf ve vatandaşlarla tıpkısı araya geldi. Başbuğ Vidinlioğlu’na ziyarette Başbuğ Yardımcısı Ulak Köprülü ile İnönü Mahallesi Muhtarı Necati Efehüseyinoğlu bile zevcelik etti.

Komutan Vidinlioğlu, ziyaretinde esnaf ve vatandaşlarla dostane ederek fikir, öneri, arzu ve şikayetleri dinledi, ayrıca namına mevrut istekler doğrultusunda yapılması müstelzim çalışmalarla ilişik görevlilere talimat verdi.

Sahada vatandaşlarla uygun bağlanak halinde kalmaya ilgi gösteren ve şehrin yönetiminde eş akıl vurgusunu seçkin fırsatta yineleyen Başkan Vidinlioğlu, Salı Pazarı ziyareti ile ait adına yaptığı açıklamada, “Göreve gelirken anlatım ettiğimiz tıpkı özdek vardı: Eş kanı. İşte onun için birlikte seçkin ahit sahadayız. Muhtarımız burada. Komutan Yardımcımız burada. Ünite amirlerimiz burada. Hemşehrilerimizi ve esnaflarımızı aykırı diyalog içerisinde kalarak dinlemeye bitmeme ediyoruz. Yaptığımız çalışmaları, yapacağımız çalışmaları, yapmamız gerekenleri, natamam noktaları konuşuyoruz. Onlardan gelen talepleri müstacelen çözüme kavuşturmamız önemli. O sebeple da tığ seçkin zaman hemşehrilerimizi uygun dinleme gayreti içerisindeyiz. Kastamonu’muza derece katacak ve hemşehrilerimizin bolluk seviyesini artıracak çalışmaların Kastamonu Belediyesi namına beraberinde olmaya, öncüsü olmaya bitmeme edeceğiz. İnşallah geleceğin kıvrak Kastamonu’sunu birlikte, ayrımsız ve bu arada adına düz yazı edeceğiz” dedi.

Esnaf ve vatandaşlara, “Kıvrak işlemler” temennisinde bulunan Başkan Vidinlioğlu, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde sadık aynı pazaryerinin kurulması adına zaruri çalışmaların dahi devam ettiğini sözlerine ekledi. – KASTAMONU

Share: