Zemzemiye Köyü’ne 4 milyon TL’lik envestisman

Bilecik Valisi Dr. Eksiksizlik Kızılkaya, Zemzemiye Köyü’nde vatandaşlarla benzeri araya gelerek, “4 milyon TL’lik bütçeyle 603 titrem astar, asfalt ve mıcır kullanarak 4 bin metre kararlı asfalt yolu, akarsu deposu ve lağım döşemi hattı yenilenerek vatandaşların kullanımına sunulmuştu” dedi.

Bilecik Valisi Dr. Eksiksizlik Kızılkaya, Söğüt ilçesinin Zemzemiye Köyü’ndeki vatandaşlarla tıpkısı araya gelerek arkadaşça etti. Çalışmaları durumunda inceleyen Vali Kızılkaya, köy halkına oflaz olması temennisinde bulundu. Vatandaşlar ise Vali Kızılkaya’ya yapmış olduğu icraat üzere teşekkürname etti.

Daha sonrasında Ilbay Kızılkaya, Söğüt 100. Sene Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileriyle okul çıkışı tıpkısı araya geldi.

Öğrencilerle yakından ilgilenen Vali Kızılkaya, “Ülkemizin gelecekleriyle okul çıkışı fena hâlde tıpkısı tesadüfle karşılaştık. Ayaküstü gücük ama ateşin bire bir sohbetimiz oldu, hepsinin maşallahı var. Söğüt 100. Sene Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenlerini ve velilerini böylesine pırıl pırıl gençler yetiştirdiği üzere tebrik kartı ediyorum” dedi. – BİLECİK

Share: