YERLEŞİK RUS’UN KAYBETTİĞİ ÇANTA BULUNDU

Antalya’nın Manavgat ilçesi D-400 karayolu kenarında Mehmet Tahir Özdemir vasıtasıyla kâin ve zarfında 5 bin Euro ile türlü kimlikler ve banka kartları olan çanta uyanık ekipleri yoluyla sahibi Kemer’de yerleşik Zalim vatandaşı Vladimir Chernikov’a reddetme edildi.

Manavgat’ın Karacalar Mahallesi’nde D400 karayolu kenarında tıpkısı fırında müteharrik Mehmet Tahir Özdemir, yol kenarında içerisinde bire bir hacim mülk, kimlikler, türlü banka ve cesaret kartlarının olduğu çantayı uyanık ekiplerine tasdik etti. Manavgat İlçe Uyanık Komutanlığı Gestalt Karakolu ekipleri yaptıkları araştırmada çantanın Antalya’nın Tümsekli ilçesinde durma fail bozuk Moskof milli voleybolcu ve voleybol hakemi Vladimir Chernikov’a ilişkin olduğunu belirleme etti.

Uyanık karakoluna nida edilen Vladimir Chernikov ve eşine, çanta konfirmasyon edildi. Vladimir Chernikov, açıkgöz ekiplerine teşekkür ederken, çantada olan paradan tezayüt kimlikler ve değişik evrakların bulunmasının majör olduğunu belirtti. Chernikov, çantayı bulan Mehmet Tahir Özdemir’e teşekkürname ederek armağan verdiShare: