YANLIŞSIZ Parti’den köylere tarh

DOĞRU Tümen Yalova Teşkilatı, Altınova ilçesindeki köyleri mülakat ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

DOĞRU Tümen Yalova Mebus Meliha Akyol, Altınova Şehremini Dr. Metanetli Ağızcıl, AK Fırka Altınova İlçe Başkanı Hasan Galibiyet ve umumi heyet üyeleri, Yalova İl Umumi Meclis üyesi Ali Çorbacı, Altınova Uray Divan üyesi Şaban Cineviz ve YANLIŞSIZ Parti Altınova Eş kolları Başkanı Zehra Bonjur, Altınova’daki köyleri müzakere ederek muhtarlar ve vatandaşlarla bire bir araya geldiler.

Sermayecik, Çavuşköy, Fevziye’köyü, Karadere ve Ayazma köylerini musahabe eden Saylav Akyol ve beraberindekiler, vatandaşlara yapılan icraat ve projeler üzerine bilgelik verirken, talepleri dinlediler.

Ziyaretlerin çok müfit geçtiğini tabir fail Altınova Belediye Başkanı Dr. Metanetli Ağızcıl, “Bizim, ermiş milletimize duyduğumuz amor ve yârenlik ömürlüktür. Seçme antlaşma, herhangi bir koşulda yanında, dilek gönüleyiz. Çünkü bu sevdanın adı Türkiye’dir. Teşkilatımıza gönüllerini açan milletin efendisi, başımızın tacı, yaratıcı ve vatansever zer köylülerimize bağlılaşım ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu. – YALOVA

Share: