YANLIŞSIZ Öğür teşkilatı vatandaşlarla buluşmaya bitmeme ediyor

DOĞRU Parti Karabük teşkilatı, Cumhurbaşkanı ve SELIM Tümen Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla başlatılan “Yüz Yüze 100 Bölüm” programı çerçevesinde vatandaşlarla ayrımsız araya geliyor.

Tüm kadrolarıyla sahada olan SELIM Öğür Karabük teşkilatı mensupları 2023’te yapılacak intihabat için çalışmalara başladı. Ziyaretlerde millete yapılan yatırımlar, koalisyon hükûmeti dönemlerindeki karışıklıklar ve gençlere çarkıt Türkiye’de yaşananlar aktarılıyor.

YANLIŞSIZ Tümen Karabük Saylav Topluluk Ünal, tamlık ilçeler konuşma edilerek vatandaşlarla bir araya gelindiğini belirtti.

DOĞRU Fırka kendisine sonsuz sahada olduklarını ve milletinin emrinde olduklarını tabir eden AK Öğür Karabük Saylav Niyazi Ruz ise, YANLIŞSIZ Öğür’nin ayrımsız bakım partisi olduğunu ve Cumhuriyet Altını tarihinin sunu aşkın yatırımının kendi dönemlerinde hayata geçirildiğini söyledi.

Başlatılan aplikasyon ile ait değerlendirmelerde mevcut AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, yaz boyunca 100 çevrim muttasıl bitmeme edecek ziyaretlerin dönem çağ itinayla planlandığını söyledi.

Altınöz, gönüllere sefer etme kararı aldıklarını belirterek, “2023’te DOĞRU Tümen’mizin ve Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bile sunu pir sonucu alması üzere Karabük kendisine bildirme gür desteği vereceğiz. Türkiye’nin yükselişine 2023’te üstelik ulama sunabilmek, Karabük’ün türe ettiği gidişat ve hizmetleri kazanabilmesi için birlikte elimizden mevrut gayreti göstereceğiz” dedi.

Ziyaret programları çerçevesinde Karabük’ün dört bir yanı sıra vatandaşların sorunlarının ve önerilerinin dinleneceğini belirten Altınöz, AK Fırka’nin 20 yıldır bunu bire bir anane haline getirdiğini vurguladı.

“Gayretlerimiz, milletimizin refahı içindir”

Milletin sorunlarına çözüm göstermek ve onlarla ilgilenmez siyasi şuur ve şiarlarının aynı gerekliliği olduğunu kaydeden Altınöz, “DOĞRU Öğür’nin bu ülkeye yaptığı hizmetleri ve geleceğin planlarını temas antlaşma, seçme yerde, herkese ve herhangi bir dilde anlatacağız. Gayretlerimiz, milletimizin refahı içindir.” ifadelerini kullandı.

Altınöz, DÜRÜST Fırka Karabük teşkilatının 3 günde ilçelerde toplam 40 köy ve mahallelerin karış karış gezildiğini aktardı. – KARABÜK

Share: