Vali Akkoyun Karaman FK’nin 2022 – 2023 Ayak Topu Sezonu Açım Programı’na katıldı

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, Karaman Ayak Topu Kulübü yoluyla planlı 2022 – 2023 Ayak Topu Sezonu Küşat Programı’na katıldı.

Program zımnında Karaman Futbol Kulübü yönetimi, maharet ekibi, oyuncuları ve taraftarlarıyla aynı araya mevrut Akkoyun, burada yaptığı konuşmada Karaman Ayak Topu Kulübü ailesiyle bire bir araya gelmekten iri bahtiyarlık duyduğunu söyledi.

Kulübün, yönetimiyle, ustalık ekibiyle, oyuncusuyla bu yıl çok başarılı tıpkı sezon geçireceğine inandığını anlatım fail Akkoyun, “Buna özden inanıyoruz. Biliyorsunuz Karaman Futbol Kulübü arkasında taraftarını görünce elan da güçlenir, elan üstelik kalburüstü peki. Akva ayrımsız kadro var. Akva ayrımsız kadro var. Arslan kabil futbolcularımız var. Kâffesi inanmış, bütünü bu yıl şampiyon olacağına içtenlikle inanıyor. Bu inançlarını dahi sahaya yansıtacaklar.” dedi.

Kulübün, Karaman’ın gelişmesine, kalkınmasına ve tanıtılmasına cesim katkılar sağladığını de tamlayan Vali Akkoyun, şöyle bitmeme etti:

“Karaman Ayak Topu Kulübünün büyümesi, gelişmesi; şehrimizin gelişmesi, kalkınması ve tanıtımı demektir. İnşallah bu sene şampiyon olacağız. Biz, birbirimize ve Karaman’a benzeri meze verelim. İnşallah bu sene şampiyon olacağız ve inşallah Karaman’ı Süper Lig’e çıkaracağız. Karaman bunu doğruluk ediyor. Karaman buna inanıyor. Kol buna inanıyor. Bizler zorlamasız yanınızdayız, maçlara bile bizzat gelip destekleyeceğiz. Hepinize başarılar diliyorum.”

Programın sonunda Vali Akkoyun’a, günün anısına 70 numaralı Karaman FK forması ihsan edildi.

Share: