Vahap Seçer, Kavim İttifakı’nın ‘Ortak Politikalar Uzlaşma Metni’ Törenine Katıldı

Sazak Büyükşehir Belediye Reisi Vahap Seçer, Kavim İttifakı tarafından açıklayan ‘Kuma Politikalar Mutabakat Metni’ törenine katıldı.

Başkent Ankara’da, ATO Congresium Kongre ve Işporta Merkezi’nde gerçekleştirilen Eş Politikalar Uzlaşma Metni Töreni’ne, CHP Umumi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Öğür Umumi Başkanı Meral Akşener, Kut Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, TILSIM Partisi Umumi Başkanı Mehabetli Babacan, Ati Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve Demokrat Öğür Genel Başkanı Gültekin Tevazulu ile milletvekilleri, uray başkanları ve haddinden fazla sayıda politik katıldı.

Sağlıktan eğitime, yargıdan dış politikaya büyüklüğünde majör konuları içeren ‘Kuma Politikalar Uzlaşma Metni’nde 9 anne başlık, 75 ast antet ve 2 bin 300’den aşkın kasıt düz alıyor. ‘Kuma Politikalar Anlaşma Metni’nde antrparantez Ünsiyet, Türe ve Hüküm, Kamu Yönetimi, Yolsuzlukla Mücadele, Saydamlık ve Denetleme, Iktisat, Finans ve İstihdam, Selen, AR-GE, Yenilikçilik, Girişimcilik ve Sayısal Tahavvül,  Sektörel Politikalar, Eğitim Bilimi ve Öğretim, Toplumsal Politikalar, Dış Siyasa, Savunma, Düzenlilik ve Kafile Politikaları başlıkları bulunuyor.

Share: